İkinci Nesil Huawei x Gentle Monster Eyewear Renderlarda Sızıntı Yapıyor | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

İkinci Nesil Huawei x Gentle Monster Eyewear Renderlarda Sızıntı Yapıyor

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İkinci Nesil Huawei x Gentle Monster Eyewear Renderlarda Sızıntı Yapıyor

2019’un başlarında Paris’te düzenlenen HUAWEI P30 serisi lansman etkinliğinde Çinli telekom devi, Güney Kore’nin popüler moda firması Gentle Monster ile birlikte akıllı bir gözlük olan HUAWEI Eyewear’ı tanıtarak herkesi şaşkınlığa uğrattı. Şimdi, bir yıldan fazla bir süre sonra, HUAWEI Eyewear II adlı bu ürünün ikinci nesli, renderlarda sızıntı yapıyor.

Huawei X Gentle Monster Eyewear: Amazon.co.uk: Electronics

Huawei Eyewear 2’nin (HUAWEI Eyewear II) görselleri ilk olarak Weibo’da 长安 数码 君 (Changan Digital King) adlı bir blogcu tarafından paylaşıldı . Resimlere bakılırsa, yeni model daha küçük ve muhtemelen önceki nesilden daha hafif olacak.

Dikkat çeken bir diğer fark ise taşıma çantasının (kese) şekli ile USB Type-C portunun ve LED göstergelerin konumu olacaktır. Bununla birlikte, bu ürünün resmi lansmanı ve bulunabilirliği hakkındaki ayrıntılar henüz belli olmadı.

Huawei akıllı telefon ve dizüstü bilgisayarların aksine , HUAWEI x GENTLE MONSTER Gözlük sınırlı miktarlarda satışa sunuldu. Şirket bu ürünle teknoloji ve modayı birleştirdi. 

Geleneksel gözlüklere benzemelerine rağmen, konuşmalar ve müzik için hoparlörlerin yanı sıra mikrofonlarla birlikte geldiler. BOSE Frames’e benziyordu ve kameralara sahip Snapchat Spectacles’ten farklıydı .

Bu yılın başlarında HUAWEI P40 serisi lansman etkinliğinde firma , İlkbahar ve Yaz 2020 koleksiyonunun bir parçası olarak birinci nesil ürüne yeni modeller bile tanıttı . Ancak şu anda hiçbiri satın alınamıyor.

 

                                                     DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

                                                     GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: