İnstagram’daki Gizli Profilleri Gösteren Bir Web Sitesi Ortaya Çıktı! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

İnstagram’daki Gizli Profilleri Gösteren Bir Web Sitesi Ortaya Çıktı!

avatar

Zehra Canbaz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

İnstagram’daki Gizli Profilleri Gösteren Bir Web Sitesi Ortaya Çıktı!
Yeni keşfedilen Postegro isimli bir uygulama, Instagram’da hesabı gizli olan kullanıcıların profillerini görüntülemenize şans tanıyor. Ancak uygulama her zaman %100 çalışmıyor.

Bugüne kadar merak ettiğiniz kişilerin Instagram profillerine girmeye çalışmış ancak hesaplarının gizli olduğu gerçeğiyle yüzleşmişseniz, geliştirilen yeni bir uygulama size bu fırsatı tanıyabilme şansına sahip. Postegro isimli bu uygulamayı isterseniz telefonunuza kurabilir isterseniz de internet tarayıcınızdan kullanabilirsiniz.

Öncelikle yazımıza başlamadan bu uygulamanın Instagram hesabınıza dair bir tehlike oluşturup oluşturmadığı hakkında bir kesinlik olmadığını, uygulamanın Instagram’ın politikalarına karşı bir uygulama olduğunu hatırlatmak isteriz. Dolayısıyla uygulamayı kullanıp kullanmamak tamamen sizin sorumluluğunuza kalmış bir şey.

İnstagram’daki Gizli Profilleri Gösteren Bir Web Sitesi Ortaya Çıktı!

Uygulamayı Kullanmak Size Kalmış:

Postegro isimli bu uygulamayı kullanmak için internet sitesine giderek APK dosyasını indirip uygulamayı telefonunuza yükleyebilirsiniz. Ancak üçüncü parti uygulamalara güvenmiyorsanız, uygulamanın tarayıcı versiyonundan da yararlanabilirsiniz. Yine de bu uygulamanın sizin hangi bilgilerinizi topladığına dair bir açıklama bulunmuyor.

Uygulamaya giriş yaptıktan sonra sizden Instagram hesabınıza giriş yapmanızı isteyecektir. Burada dilediğiniz Instagram hesabınıza giriş yaptıktan sonra –kendi hesabınızdan girmemenizi tavsiye ederiz– açılan menüde arama kısmına profili normalde kilitli olan kişileri aratabilirsiniz.

İnstagram’daki Gizli Profilleri Gösteren Bir Web Sitesi Ortaya Çıktı!

Karşınıza çıkan sonuçlar, Instagram kullanıcılarının ta kendisi olacaktır. Yalnız uygulamada her profilin gösterilme garantisi bulunmuyor. Bazı kilitli profiller başarılı bir şekilde gösterilirken diğerlerini göstermeye çalışırken bir hatayla karşılaşabilirsiniz. O hata da yukarıdaki görülen tarzda bir hata olabilir.

İnstagram’daki Gizli Profilleri Gösteren Bir Web Sitesi Ortaya Çıktı!

Uygulama hakkında herhangi bir bilgimiz olmadığını, kullanıp kullanmamanın tamamen sizin kararınızda olduğunu tekrar belirtmekte fayda var. Bununla birlikte bu uygulama muhtemelen yakın bir tarihte Instagram tarafından da bir müdahele görecektir. Ayrıca uygulamayı kullandığınız takdirde hesaplarınızın ve takip ettiklerinizin hesaplarının ne derece güvenli olacağı konusunda da hiçbir garanti mevcut değil. Bu nedenle uygulamayı kullanmak tamamen sizin sorumluluğunuza kalmış durumda.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: