iOS 14 Beta 7 Yayınlandı! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

iOS 14 Beta 7 Yayınlandı!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

iOS 14 Beta 7 Yayınlandı!

iPhone 12 ile birlikte kullanıma girecek olan iOS 14 için Apple, her hafta yeni güncellemelerle, yeni özellikleri denemeye devam ediyor. Kısa süre önce yayınlanan iOS 14 Beta 7, Apple Developer Center üzerinden 18a5369b yapı numarası ile yayınlanmış durumda.

.

iOS 14 beta 7 özellikleri:

.

Mevcut gökkuşağı çizgili duvar kağıdı seçenekleri standart ışık modu ayarları dışında karanlık mod ayarlarına da sahip olacak. Ancak bu özellikler yalnızca karanlık mod etkin olduğunda kullanılabiliyor, varsayılan olarak seçilemiyor.

.

Apple, uygulama kütüphanesindeki kategorilerde de değişikliğe gitti. Bu seçenekler artık Sosyal, Kamu Hizmetleri, Verimlilik ve Finans, Bilgi ve Okuma, Yaratıcılık, diğer, Sağlık ve Fitness, Alışveriş ve Yemek, Eğlence, Seyahat, Oyunlar, Arcade ve Eğitim şeklinde olacak.

ios 14 beta 7, ios 14 beta 7 özellikleri, 18a5369b

14 Beta 7 özellikleri arasında, Beta 6’da AirPods Pro ile yaşanan bir bağlantı hatası da giderilmiş görünüyor. Bildiğiniz gibi iOS 14‘ün henüz ne zaman yayınlanacağı belli olmasa da, Apple iki haftalık güncelleme takvimini bir haftalık olarak değiştirdi. Bu da iOS 14 kararlı sürümüne hızla yaklaştığımızın bir işareti olarak görülüyor.

.

Şu an için 14 Beta 7 ile ortaya çıkan başka değişiklikler henüz ortaya çıkmış değil. Daha önce widget’lar, saat uygulamasında yapılan değişiklikler gibi bir dizi değişiklik karşımıza çıkmıştı. Beta 718a5369b güncellemesinin boyutu ise 417 MB olarak karşımıza çıkıyor.

.iOS 14 Beta 7 Yayınlandı!

Şu an için 18a5369b güncellemesi geliştirici hesaplarına sahip tüm iPhone modellerinde görünmeyebiliyor. Güncellemenin tüm cihazlara dağıtılması zaman alacağından, güncelleme denetlemeyi birkaç kere kontrol etmekte yarar var. 14 Beta 7 dışında iPadOS Beta 7’de geliştirici hesapları için indirilebilir hale gelmiş durumda.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: