«
iOS 14 Beta 8

iPhone 12 ile birlikte kullanıma sokulacak olan iOS 14 için Apple, her hafta yeni güncellemelerle, yeni özellikleri denemeye ara vermeden  devam ediyor. Kısa süre önce yayınlanan iOS 14 Beta 8, Apple Developer Center üzerinden  18A5373a  sürüm numarasıyla yayınlanmış durumda.

.

iOS 14 Beta 8 Yayınlandı!

.

Yaklaşık 100 MB boyutunda olan güncelleme performans iyileştirmeleri ve hata düzeltmelerini içeriyor. Ayrıca bu güncellemenin iOS 14 için sunulacak olan Golden Master sürümünden bir önceki güncelleme olduğu tahmin ediliyor.

.

iOS 14 Beta 8

.

Ana ekran wigdet’ları, uygulama kitaplığı, uygulama klipleri, iMessage için yenilikler ve daha fazlasını gördüğümüz iOS 14’te Beta 7‘de sunulan mevcut gökkuşağı çizgili duvar kağıtlarının seçenekleri standart ışık modu ayarları dışında karanlık mod ayarlarına da sahip olma özelliği gibi büyük yenilikler yayımlanmıştı.

.

Göze çarpan tek yenilik, şu an için, Widget’lar arasında Apple News’in artık kullanılabilir durumda olması.

.

Şu an için 18A5373a güncellemesi geliştirici hesaplarına sahip tüm iPhone modellerinde görünmeyebiliyor. Güncellemenin tüm cihazlara dağıtılması zaman alacağından, güncelleme denetleme sekmesini sürekli kontrol etmekte fayda var. iOS Beta sürümü dışında iPadOS Beta 8’de geliştirici hesapları için indirilebilir hale gelmiş olarak yayınlandı.

.

iOS 14 Beta 8

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *