Teknoloji Haberleri

iPhone SE 2020 Sevkiyat Süreleri İçin Sevindirici Haber

Apple’ın bu yıl tanıttığı yeni akıllı telefonu olan iPhone SE 2020 sevkiyat süresi için yeni bir veri paylaşıldı. Müşterilerin geri dönüşlerinden oluşan verilere göre iPhone SE 2020, Apple’ın yüzünü güldürecek.

.

iPhone SE 2020 sevkiyat süresi için iyi haber verildi

.

JP Morgan’a göre ikinci nesil iPhone SE’nin nakliyat sürelerinin kısaldığı bildirildi. Müşteri verilerine dayanan bu bilgiye göre telefonun tanıtımından sonraki dördüncü haftada, cihaz gönderilerinin müşterilere 10 gün içinde ulaştığı açıklandı.

.

iphone se 2020

.

Bu istatistik, tanıtımdan sonraki üçüncü haftasında cihaz gönderisinin müşteriye ulaşma süresi 18 gün olduğu göz önüne alındığında, teslimat süresinde bir haftalık düşüş yaşandığı görülüyor.

.

iphone se 2020

.

Analistlere göre, ABD’de de iPhone SE 2020 siparişi verildikten sonra bu sürenin 22 günden 15 güne düştüğü görülüyor. ABD dışında Çin ve Batı Avrupa’daki iPhone SE 2020 teslimat süreleri de kısalacak.

.

iphone se 2020

.

Bu verilerin Apple’ın çevrim içi mağazasında yer alan teslimat sürelerinin karşılaştırmasından elde edildiğinin de altını çizelim. Ülkemizde henüz iPhone SE 2020 stoğu bulunmuyor, umarız bu iyileşme ülkemiz için de geçerli olur.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

.

Telegram ’da bizi takip etmeyi unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: