«
IQOO-logo-780x470

2021 başlamadan çok önce, akıllı telefon markaları yeni nesil hızlı şarj teknolojilerini dünyaya sergiledi. Yarışmacılardan bazıları arasında Xiaomi , realme , OPPO ve kız kardeşleri Vivo , iQOO yer alıyor. Bunların arasında iQOO, numaraya göre giden bir sonraki akıllı telefonu iQOO 7’nin şirketin bir sonraki amiral gemisi olacağını çoktan doğruladı . Şimdi, bir ihbarcı, şarj etme ve kameralarla ilgili ayrıntılara sahip.

iQOO 7 BMW sürümü

Weibo’daki Digital Chat Station’a göre, iQOO 7, 2021’in ilk yarısında en kısa şarj süresine sahip akıllı telefon olabilir. Bu, iQOO 7  için olası bir 120W şarj desteğini ortaya çıkaran bir 3C sertifikasına paraleldir. Hatırlarsak, iQOO, dünyanın ilk ticari olarak geçerli 120W Ultra Hızlı Şarj Teknolojisini tanıttı . Bu teknoloji, bir akıllı telefonun tipik 4.000 mAh pilini 15 dakikanın altında şarj edebilir.

Aslında, iQOO 7’nin selefi olan iQOO 5 serisi, 4.000mAh pil ile birlikte 120W şarj desteğine sahip. Bu nedenle, iQOO’nun bunu iQOO 7’de nasıl geliştirdiğini görmek ilginç olacaktır. İQOO’nun pil boyutunu yaklaşık 4.200 / 4.300mAh’ye çıkararak bu tacı koruyabileceğini ve benzer sonuçlar elde edebileceğini düşünüyoruz.

iQOO 7, H1 2021'deki En Hızlı Şarj Olan Akıllı Telefon Olabilir; Kamera Özellikleri Sızdırıldı

Her neyse, bu sadece bizim tarafımızdan bir spekülasyon ve resmi haberleri beklememiz gerekecek. Haberci, devam ederken, iQOO 7’nin üçlü kamerasının 48MP 1 / 1.2 inç sensöre sahip olacağından ve OIS desteğiyle geleceğinden de bahsediyor . Önceki modellerin  50MP Samsung GN1 sensörüne sahip olması şaşırtıcı.

Seriler arasındaki tutarsızlık sorulduğunda, yukarıdakinin ana lensin konfigürasyonu olduğunu söylüyor. Ve iQOO 7 daha çok oyun odaklı bir akıllı telefon olacak. Her durumda, iQOO 7, yaklaşmakta olan Vivo X60 serisi akıllı telefonlardan esinlenen bir cihaz olarak şekilleniyor .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *