«
indir (29)

Apple AirPod’larınızı temizlemek, büyük bir çile değilse de zor olabilir. Ama şimdi Cardlax, gerçekten kablosuz kulaklıklarınızı sadece birkaç dakika içinde temizlemek için tasarlanmış minik çamaşır makinesiyle bize bir çözüm getiriyor.

İlk başta, gecikmiş bir 1 Nisan şakası gibi görünebilir, ancak burada durum gerçekten böyle değil. Yeni Cardlax Earbuds Washer, iç kısımda yumuşak dönen bir fırça ortaya çıkarmak için cihazın üst kısmı açılarak gerçek bir şey. Bunlar, AirPod’larınızdaki ulaşılması zor bölgelerdeki kiri temizlemek için kullanılır. AirPod’larınızı temizlemek için, kulakiçi kulaklıkları, işitme cihazlarını hızla temizleyecek dönen silindirik makyaj süngeri bulunan namluya bırakmanız yeterlidir.

İşte Apple AirPod'larınızı temizleyen şirin küçük bir çamaşır makinesi

İlginç ve sevimli küçük ürünün arkasındaki geliştirici, “Cardlax’ın kulaklıklarınızı temizlemesi bittikten sonra, ne kadar temiz ve düzenli olduklarına şaşıracaksınız. İlk aldığınızdaki gibi görünecekler! ” Özellikle, Cardlax Earbuds Washer, hem temel AirPod’larla hem de üst düzey AirPods Pro ile birlikte çalışır . Şirket ayrıca, yıkayıcının diğer kablosuz kulaklıkların yüzde 99’uyla da uyumlu olacağını iddia ediyor.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *