Katlanabilir Şarj Aletleri Büyük Değişiklik Yaratacak! - Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi

Sıradaki içerik:

Samsung Galaxy Buds Live’ın En Sportif Hali Fila Aksesuar Paketi Duyuruldu!

e
sv

Katlanabilir Şarj Aletleri Büyük Değişiklik Yaratacak!

avatar

Zehra Canbaz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Akıllı telefonlarda önemli bir değişim yaratması beklenen katlanabilir şarj aletleri, kısa bir süre içerisinde piyasaya sunulabilir. Özellikle de bu tür cihazların tasarımları büyük önem taşıyor. Hadi gelin detaylara birlikte göz atalım.
katlanabilir şarj aletleri

Bugüne kadar katlanabilir şarj cihazları hakkında çok fazla bir şeyler duymadık. Son olarak Samsung böyle bir şarj aleti çıkaracağını söyledi. Ancak tüm bunlara rağmen hiç kimse net bir sonuca ulaşamadı. Samsung son olarak bu ürünün bir görselini paylaştı. Görselde tasarımın tamamını görmek mümkün.

Katlanabilir Şarj Aletleri Büyük İlgi Toplayacak!

Şarj aletleri ile ilgili yapılan çalışmalar daha çok hız kapasitesini artırmaya yönelik. Hız kapasitesi her arttığında, aynı zamanda kullanım bakımından önemli avantajlar elde ediliyordu. Ancak şimdilerde, tasarımın da büyük bir öneme sahip olduğunu görmek mümkün.

katlanabilir şarj aletleri

Şarj aletlerinde en büyük sorunlardan birisi de hiç şüphesiz katlanma ile ilgili. Bazı cihazlar katlanma konusunda o kadar büyük sorunlar yaşatıyor ki, onu bırakabilecek yer bile kalmıyor. Bu tür cihazların kullanım oranı arttıkça yeni tasarımlar daha fazla tercih edilecek. Fakat şimdilerde asıl önemli olan bu tasarımın tutması.

Son olarak bu cihazın kablosuz özellikte de olduğunu söylemek gerekiyor. wireless teknolojisi ile birlikte, hiçbir bağlantıya gerek kalmadan bu cihazı kullanmanız mümkün. Samsung tarafından geliştirilecek yeni cihaz, muhtemelen kısa bir süre içerisinde herkesin kullanabileceği konuma ulaşacak.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
 • Cimbom19051 ay önce
 • Güzel bir cihaz herkese tavsiye ederim katlanabilir olması güzel

%d blogcu bunu beğendi: