Key Black Shark 4 ve Black Shark 4 Pro'nun temel özellikleri ortaya çıktı | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Key Black Shark 4 ve Black Shark 4 Pro’nun temel özellikleri ortaya çıktı

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Key Black Shark 4 ve Black Shark 4 Pro'nun temel özellikleri ortaya çıktı

Siyah Köpekbalığı 4 serisi gelen akıllı telefonlar bilgisayar oyunlarında yeni nesil olan Black Shark . Geçen yıl olduğu gibi, Çinli üretici iki yeni telefon duyuracak ve Black Shark 4 ve Black Shark 4 Pro olarak piyasaya sürülecek.

Bilgi, Çinli sızıntı Digital Chat Station’dan geliyor ve Black Shark 4’ün Snapdragon 870 işlemcili model olacağını açıkladı . Black Shark 4 Pro, daha güçlü Snapdragon 888 işlemciye sahip olacak.

Sızıntı yapan kişiye göre Snapdragon 870 sürümünün Black Shark 4 Lite olarak piyasaya sürülmesi, Snapdragon 888 sürümünün ise Black Shark 4 olarak piyasaya sürülmesi bekleniyordu. Ancak üretici iki telefonu yeniden adlandırmaya karar verdi.

Bu yılın başlarında, Black Shark 4’ün 120W hızlı kablolu şarj desteğinin yanı sıra 15 dakikadan kısa sürede tam olarak şarj olan 4500 mAh pil desteğine sahip olacağı resmi olarak onaylanmıştı . Sızıntı yapan kişi, bu özelliklerin her iki cihazda da standart olacağını söylüyor. Yani daha az güçlü versiyonu alıyorsanız, 120W hızlı şarj ve 4500mAh pil de elde edeceksiniz.

Key Black Shark 4 ve Black Shark 4 Pro'nun temel özellikleri ortaya çıktı

Sızıntı yapan kişinin ortaya çıkardığı bir diğer bilgi de pro modelin ekran boyutu ve çözünürlüğü. Geçen yılki Black Shark Pro 3 , 1440p çözünürlüğe sahip devasa 7 inç ekranlı 90Hz AMOLED panele sahip en büyük ekrana sahip telefonlardan biriydi. Bu yıl Black Shark sadece ekran boyutunu değil aynı zamanda çözünürlüğü de düşürdü. Black Shark 4, 1080p çözünürlüğe sahip 6.67 inç ekrana sahip olacak. Standart modelin ekran boyutunu ve çözünürlüğünü bilmiyoruz ancak çözünürlük de kesinlikle 1080p olacak.

Yeni telefonlar, daha sonra küresel bir sürümden önce Çin’de bu ay piyasaya sürülmeli.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: