Teknoloji Haberleri

KFC’nin İlk Oyun Konsolu KF Console Resmi Olarak Duyuruldu

Konsol denince ilk akıllara gelen iki şirket var. Biri Microsoft, diğeri de iki gün önce PlayStation 5‘i tanıtan Sony. Ancak dünyanın en büyük fast food zincirlerinden olan KFC, bu sektörde de ismini duyurmaya hazırlanıyor. KFC’nin duyurduğu yeni oyun konsolu KF Console, gerçek mi yoksa şaka mı?

.

KFC’nin Yeni Oyun Konsolu KF Console Resmi Olarak Duyuruldu

.

Fast food zinciri KFC, Twitter üzerinden KFC Gaming hesabından bir video paylaştı. “Oyunculuğun geleceği burada” mesajıyla paylaşılan video, KFConsole adı verilen yeni oyun konsolunun tasarım ve özelliklerini içeriyor.

.

 KF Console

.

KFC, yeni oyun konsolu için çıkış tarihini 12 Kasım 2020 olarak açıkladı. Ancak halen bu tweet’in parodi mi yoksa gerçek mi olduğu henüz anlaşılamadı. Diğer yandan özellikleri de açıklanan konsolda bir adet Blu-ray disk sürücüsü yer alacak. Ayrıca gerçek 4K çözünürlük ve 120 FPS desteği de bulunacak.

.

.

KF Console

.

Dünyanın en büyük fast food zincirlerinden KFC, sizce gerçekten böyle bir konsol üretimi gerçekleştirmiş midir? Eğer ürettiyse PlayStation 5 ve Xbox Series X ile baş edebilir mi? Yoksa bu tanıtım sadece bir eğlence / parodi amaçlı mıdır?

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: