Teknoloji Haberleri

Kumarhanelerden Elon Musk ‘a Özel Ortaklık Teklifi

Elon Musk’ın öne çıkan girişimleri arasında yer alan Boring Company şirketi ile ilgili dikkat çeken gelişmeler yaşanmaya devam ediyor. Yeni gelişmelerin çıkış noktası da Las Vegas oldu. Ortaya çıkan yeni bilgilere göre bazı Las Vegas otelleriBoring Company tünelleri için özel bir çalışma talebinde bulunuyor.

.

elon musk

.

Las Vegas Otelleri Boring Company Tünelleri İçin Özel Duraklar İstiyor

.

Öncelikle kısa bir bilgi hatırlatması yapmak gerekirse Elon Musk’ın Boring Company isimli şirketi, yerin altından açılan tüneller ile araçların hızlı bir şekilde ulaşım sağlaması için çalışmalar gerçekleştiriyor. Bu süreçte de birçok yer altı tüneli açılmış durumda. Las Vegas’taki bazı otellerden gelen yeni talep ise bu tünellerinden bazıları için özel duraklar hazırlanması oluyor.

.

Boring Company tünelleri ile ulaşım yapacak özel kişilerin, doğrudan söz konusu otellere geçiş yapabilmesi hedefleniyor. Böylece herhangi bir şekilde trafiğe katılmadan ve gizli kalarak özel müşteriler doğrudan kumarhane olarak da kullanılan bu otellere ulaşım sağlayabilecekler. Bu ulaşımların da otonom olarak Tesla araçları ile yapılması planlanıyor.

.

elon musk

.

Şu an için birkaç farklı Las Vegas oteli tarafından bu tarz talepler gelmeye başladığına dikkat çekiliyor. Elon Musk’ın bu taleplere nasıl cevap vereceği konusunda ise henüz net bir bilgi bulunmuyor. Ancak anlaşıldığı kadarı ile Elon Musk’ın Boring Company tünelleri, sadece alternatif bir ulaşım sunmaktan ziyade, özel bir ulaşım şekli de sunma potansiyelini gündeme getirmiş oldu. Las Vagas tünellerinin tamamlanmasıyla da buna benzer yeni talepler gündeme gelmeye devam edecek gibi görünüyor.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: