«
KAOS

Kurtlar Vadisi, 16 Haziran 2016 tarihinde sezon finali yapmıştı ardından ülkede yaşananlardan dolayı tekrar televizyonlara dönmeyen dizi hakkında yeni gelişmeler ortaya çıktı. Sezon finali yapan ancak ‘final’ gibi biten dizinin tekrar televizyon ekranlarına döneceği aktarılıyor. 2021 yılında yeni bölümlerle izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanan dizi, Kurtlar Vadisi Kaos ya da Kurtlar Vadisi Akdeniz adıyla izleyicilerle buluşacağı söyleniyor.

.

Kurtlar Vadisi ‘Kaos’la Dönüyor!

.

Kurtlar Vadisi Kaos Adıyla Ekranlara Mı Gelecek?

.

Normalde bu tarz haberler ortaya çıktığında yalanlama yayımlayan Pana Film, ortaya çıkan bu yeni haberlere karşı yalanlama yayımlamaması haberlerin doğru olduğunu düşündürüyor. Sorulan sorular üzerine oyuncu Erhan Ufak gerçekleştirdiği bir canlı yayında Kurtlar Vadisi final yapmadığı için geri dönecek dedi.

.

Bunun ardından Necati Şaşmaz tarafından da ‘kaos’ adına vurgu yapan bir açıklama geldi. Tahir Sarıkaya’ya dizi hakkında açıklama yaptığı söylenen Şaşmaz’ın bu açıklamada: ”Kaos yönetimi diye bir ideoloji var. O ideolojide dünyayı kaosa yöneltip, kaos ile yönetmek. Biz de bu kaos yönetiminden nasıl kurtulabiliriz, nasıl çıkış sağlayabiliriz derdini anlatmaya çalışacağız. Kaos durumlarında elimizden neler alınır, nelere karşı savaşmamız gerekir, nelerden muzdarip olabiliriz. Bunları hikayemizde anlatmaya çalışacağız.” dediği söyleniyor.

.

Kurtlar Vadisi ‘Kaos’la Dönüyor!

.

Kurtlar Vadisi’nin tekrar geri döneceğini vurgulayan sözlerine devam eden Şaşmaz,” Yakın coğrafyamızda, körfez olsun, bu civardaki ülkelerde, siyasi ve coğrafi denklemde bizler nerede olacağız, nasıl duracağız, neler yapabiliriz. Bunları irdeleyecek hikayelerimiz olacak. Global anlamda da Myanmar’dan Afganistan’dan Makedonya’ya hatta Amerika’ya uzanan hikayeler olacak diye şimdiden müjde verebilirim.” diyerek aslında dizinin hayranlarını heyecanlandırıyor.

.

Bu haberlerin yayılmasının ardından sosyal medya üzerinden de binlerce yorum yapıldı. Özellikle Twitter üzerinden dizinin geri döneceğine yönelik paylaşım yapan binlerce insan, ”Türkiye normale dönüyor, hadi inşallah, efsane geri dönüyor” gibi yorumlarla dizinin gelişini tweet atarak kutladı.

.

Dizinin 2021 yılının ilk çeyreğinde kullanıcıyla buluşacağı aktarılıyor. Bunun yanı sıra ilerleyen günlerde dizi için fragman paylaşılması bekleniyor olsa da dizinin gelip gelmeyeceği henüz net değil.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

.

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *