«
indir

Lenovo’nun Legion Duel telefonu Temmuz ayında Çin’de resmiyet elde etti. Biftekli oyun akıllı telefonu şimdi 999 Euro’luk (9.081,74 Türk Lirası) bir fiyatla Avrupa’ya indi. Legion Duel’in sevkiyatları 15 Ekim’de Avrupa pazarlarında başlayacak.

Lenovo Legion Düellosu 999 Euro fiyatlı bazı Avrupa pazarlarında 250 euro (2.287,05 Türk Lirası) kısmi miktar için aracılığıyla availed olabilme ihtimali var. Erken kuş alıcıları, 90 Euro (823,43 Türk Lirası) değerinde Lenovo Akıllı Saat veya 150 Euro (1.372,56 Türk Lirası) değerindeki Lenovo Yoga ANC kulak üstü kulaklıklarından yararlanmak için LEGIONEARLYBIRD promosyon kodunu kullanabilir.

Lenovo Legion Düello

Avrupa pazarlarında Lenovo Legion Duel, 16 GB RAM ve 512 GB büyük UFS 3.1 depolama alanıyla gelecek. Telefon Çin’de 90W hızlı şarj ile satılırken, Avrupa versiyonu 65W hızlı şarj cihazı ile birlikte geliyor. Legion Duel’in bunun dışında Orta Doğu, Asya Pasifik ve Latin Amerika gibi diğer pazarları da vurması bekleniyor. Fakat Çinli firma, oyun telefonunun bu pazarlara gelişini henüz doğrulamadı.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *