«
3b78802cf59fa0987a4dd9d03a99c705

Geçtiğimiz günlerde OPPO , OPPO X 2021’i dünyanın ilk döndürülebilir akıllı telefon çalışma konsepti olarak tanıttı. Şirket, bu cihazın sadece dakika detaylarını paylaştı ve raflara düşüp düşmeyeceğini de ifade etmedi. Öte yandan LG , önümüzdeki yıl böyle bir telefonu halka açıklayacağını şimdiden onayladı. LG Rollable Dizüstü Bilgisayar Tasarımı Patent Özellikli

LG henüz katlanabilir bir akıllı telefon piyasaya çıkarmadı, fakat başka ilginç ürünler de piyasaya çıkardı. Her şeyden önce LG, LG Signature OLED TV R adında bir döndürülebilir akıllı TV’yi ticari olarak satan tek şirket olma vsfına sahiptir. Bunun dışında, LG Wing şeklinde döner ekrana sahip modern bir akıllı telefon satan dünyadaki tek marka olma özelliğine de sahiptir.

Peki bu tasarımın kullanım durumları nelerdir? Aklımıza gelen tek şey, çantalarda daha az yer kaplayacağıdır. Ancak esnek teknoloji kırılgan olduğundan, bunu mükemmelleştirmek zaman alacaktır. Bu sebeb ile, yakın gelecekte LG’nin katlanabilir bir dizüstü bilgisayar piyasaya süreceğini bilmiyoruz.

LG Rollable Dizüstü Tasarım Patenti

Yine de fütüristik bir bilgisayar istiyorsanız, Lenovo şimdilik belirli bölgelerle sınırlı olan ThinkPad X1 Fold isimli katlanabilir bir dizüstü bilgisayar satıyor .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Umut Yaldız

    Gelecekte çıkacak telefonlarin ozellikleri hakkinda birsuru bilgi vererek herkesten önce bilgi sahibi olmamizi sağladığıniz için teşekkürler.