Logitech, MX Master 3’ün Mini Versiyonunu Çıkarttı! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Logitech, MX Master 3’ün Mini Versiyonunu Çıkarttı!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Logitech, MX Master 3’ün Mini Versiyonunu Çıkarttı!

Farklı meslek grupları ve pek çok kategorideki kullanıcı için çeşitli fareleri ile dikkat çeken Logitech şimdi de büyük bir fare olan MX Master 3 için mini boyunu çıkarttı. Biliyorsunuz tasarımcılar ve oyuncular ele oturan büyük fareleri tercih ediyor. MX Master 3 de bu nedenle oldukça büyük bir tasarıma sahip. İşte Logitech bu profesyonel kullanım sunan modelini yarı yarıya küçülterek, seyahat boyu denebilecek bir ürün ortaya koyuyor. Yeni farenin MX Master Anywhere 3 olarak adlandırıldığı görülüyor. Logitech MX Master 3 mini versiyon için detaylar:

.

Logitech MX Master 3 mini versiyon nasıl görünüyor?

.

Logitech bugün hem PC hem de Mac için MX Master 3 modelinin küçük versiyonu olan MX Master Anywhere 3‘ü duyurdu. MX Master 3’ten bu fareye geçecekler için alışmak biraz zor olabilir zira, form olarak oldukça küçülen cihaz, daha ince bir yapıya da kavuşuyor.

.

Büyük modelin ultra hızlı manyetik kaydırma tekerleğine sahip olan MX Master Anywhere 3, sayfalar arasında hızla geçiş yapmayı sağlıyor. Bunun yanında elbette hızı kullanımınıza göre ayarlayabiliyorsunuz. Farenin 4.000 DPI sensörü hem hızlı hem de duyarlı olmasıyla kullanıcıların karşısına çıkıyor. Cihazın sol kısmında konumlandırılan fiziksel tuşların duyarlığının ise oldukça yüksek olduğu aktarılıyor.

Logitech MX Master 3 mini versiyon-00

Pil ömrüne gelince, Logitech, birlikte gelen USB-C şarj kablosunu kullanarak tam şarjla 70 güne kadar çalışabileceğinizi ve bir dakikalık hızlı şarjla üç saatlik kullanım sağlayabileceğinizi söylüyor. Logitech MX Master Anywhere 3 yaklaşık 80 dolarlık bir fiyat etiketine sahip.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: