Microsoft Launcher Güncellendi! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Microsoft Launcher Güncellendi!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Android modellerinde çokça kullanılan Microsoft Launcher güncelleme aldı ve yeni özelliklere kavuştu. Google Play Store üzerinde 10 milyon indirme sayısına sahip olan Launcher, sürüm 6.0 ile kullanıcıların karşısına çıkacak.

Microsoft Launcher Güncellendi!

1 milyon kullanıcının yaptığı oylamada 4.6 puanla dikkat çeken Launcher, Windows bilgisayarlar ile Android modellerinin daha verimli çalışabilmesi için geliştirilmişti. Launcher sayesinde, Android modellerinde yer alan fotoğraf ve belgelerin görüntülenmesi kolayca bilgisayarda sağlanabiliyor.

.

Microsoft Launcher 6.0 güncelleme neler vaat ediyor?

.

Android modellerinin en öne çıkan özelliklerinden biri de arayüz değişikliğinin çok kolay bir şekilde yapılabilmesi olarak biliniyor. Bu yazılımları geliştirenlerden biri olan Microsoft da yazılımı için güncelleme yayınladı. Bu güncellemeyle birlikte yeni uygulama ikonları kullanıcıların beğenisine sunuldu. Bununla birlikte karanlık temada kullanıcıların göz zevkine hitap etmeye hazırlanıyor.Birçok uygulamada sıklıkla kullanılan karanlık tema bizce de büyük ilgiyle karşılanacak.

.

Yeniliklere baktığımızda günlük duvar kağıtları göze çarpıyor. Bing tarafından sağlanacak olan duvar kağıtları günlük olarak değişecek. Bu Microsoft Launcher güncelleme yeniliği, Windows bilgisayarlarda da bulunuyordu. Dileyen kullanıcılar kilit ekranında her gün değişen görselleri kullanabiliyordu.

.

Microsoft Launcher

.

Kullanıcılar, arayüz üstünde yer alan ikonları değiştirebilme imkanına sahip olacak. Ayrıca daha önceden kullanımda olan kişiselleştirilmiş haber akışı da kullanıcılar tarafından kullanılabilecek. Bunlarla birlikte daha hızlı kullanım, performans artışı, batarya kullanımı optimizasyonu vb. yenilikler de güncelleme içinde yer alıyor.Yani Microsoft bir çok yeniliğe el atmış durumda.Bu yeni sürümü heyecanla bekliyoruz.

.

Microsoft Launcher Google Play Store sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Güncellemenin Türkiye’ye henüz gelmediğini belirtmekte yarar var. Ancak sürüm 6.0 güncellemesinin yakın zaman içinde Türkiye’de de kullanıma alınması bekleniyor.Türkiye’de ilgiyle karşılanacağına dair öngörüler de çok sağlam.En yakın zamanda Türkiye Play Store’da görmeyi umuyoruz.

Microsoft Launcher

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: