«
indir (2)

Microsoft , oyuncuları hedef alan yeni bir çift kulaklık duyurdu. Xbox Kablosuz Mikrofonlu Kulaklık, 2011’de Xbox 360 için duyurduğundan bu yana neredeyse on yıl içindeki ilk kablosuz Xbox kulaklığıdır.

Yeni kulaklıklar, deri yastıklı kulaklıklar ve ayarlanabilir yastıklı kafa bantlarıyla siyah renkte gelir. Kulaklıkların etraflarında ayrıca Xbox yeşili vurgusu var ve ses seviyesini ayarlamak için Surface Headphones’un dönen kulaklık tasarımını ödünç almışlar .

Xbox Kablosuz Mikrofonlu Kulaklık, konuşmayı bıraktığınızda etkinleştirilen otomatik sessize alma işlevine sahip ayarlanabilir bir mikrofona da sahiptir. Ayrıca, mikrofonun ne zaman etkin olduğunu bilmenizi sağlayan özel bir sessiz düğmesi ve bir LED vardır. Kulaklıklarda “konuşma sesine karşı surround sese odaklanan çift hüzmelemeli mikrofon öğeleri” bulunur.

Microsoft pil kapasitesinin ne olduğunu söylemedi, ancak pil ömrü tek bir şarjla 15 saat olarak belirlendi. Huawei Freebuds Studio’daki gibi süper hızlı şarj olmayacak (5 saatlik oynatma için 10 dakikalık şarj), Microsoft, 30 dakikalık bir şarjın 4 saatlik çalışma süresi sağlayacağını söylüyor. Tam şarj 3 saat sürer ve şarj USB-C ile yapılır.

Microsoft, Xbox konsolları ve Windows PC'ler için 99 $ 'lık Xbox Kablosuz Kulaklığını duyurdu

Kullanıcılar, Xbox Aksesuarları uygulamasıyla ekolayzer ayarlarını, bas kuvvetlendirmeyi, otomatik susturmayı, mikrofon LED parlaklığını ve daha fazlasını ayarlayabilecekler. Microsoft, kulaklıkların Xbox Series X ile kullanılacağını söylüyor | S , Xbox One serisi ve Windows 10 cihazları (Bluetooth 4.2 / Xbox kablosuz adaptörü veya uyumlu USB-C kablosu aracılığıyla), kullanıcıların aynı anda hem telefon hem de konsol ile eşleştirerek alabilecekleri bildirildi. oyun oynarken eski çağırır.

Xbox Kablosuz Mikrofonlu Kulaklık, 16 Mart’ta dünya çapında 99 $ ‘a satın alınabilecek. Ancak, alıcılar Microsoft çevrimiçi mağazasında ön sipariş verebilirler.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *