«
motorola-razr-141119-1-1068x712

Motorola razr 5G, Motorola razr 2019’dan sonra şirketin ikinci katlanabilir akıllı telefonu . Bu telefon , Eylül 2020’de Android 10 ile piyasaya çıktı . Şimdi, aylar sonra, Android 11 güncellemesini almaya başladı.

Geçen Aralık ayında Motorola , Android 11’e güncellenecek cihazların bir listesini yayınladı . Ancak şirket, bu akıllı telefonların ne zaman güncelleme alacağını açıklamadı.

Şaşırtıcı olmayan bir şekilde, birinci sınıf bir telefon olan Motorola razr 5G bu güncelleme için uygun ve cihaz şimdi de almaya başladı. Moto Updates Tacker ( PiunikaWeb aracılığıyla adlı otomatik bir Telegram kanalına göre , razr 5G Android 11 güncellemesi şu anda Japonya’da RPS31.Q1-40-17-12 yapı numarasıyla yayında .

Motorola Razr 5G, Android 11 güncellemesini almaya başladı

Şu an itibariyle, bu güncellemenin diğer bölgelerde ne zaman kullanıma sunulacağı bilinmemektedir. Ancak önümüzdeki haftalarda dünya çapında daha fazla kullanıcıya sunulmalıdır.

Aralık ayında uygun cihazların listesini açıklamasına rağmen, Lenovo’nun sahip olduğu Motorola, Android 11 kararlı güncellemesini Moto G Pro’dan başlayarak yalnızca Ocak ayı sonlarında yayınlamaya başladı . Güncelleme daha sonra geçen hafta Moto G8 ve Moto G8 Power’a sunuldu.

Verizon Motorola Edge +, yukarıda belirtilen dört Motorola akıllı telefonun yanı sıra şu anda Android 11 güncellemesini de alıyor .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *