Müjde: Klipsch T5 Türkiye’de! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Müjde: Klipsch T5 Türkiye’de!

avatar

Zehra Canbaz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Müjde: Klipsch T5 Türkiye’de!

Anavatanı Amerika’da olduğu kadar dünya çapında da oldukça ünlü Hifi kalitesinde ürünler tasarlayan Klipsch, T5 True Wireless Kulak İçi Kulaklığı ile kesintisiz ve kusursuz bir tasarım sunuyor.

Özgürlük, konfor ve performans denince akla ilk gelen ürünlerin başında yer alan dünyaca ünlü kulaklık ve hoparlör üreticisi Klipsch, T5 True Wireless Kulak İçi Kulaklığı ile tasarım, verimlilik, ve efsanevi akustiğin yanı sıra, kulağa kusursuz oturuş, mükemmel bas, gürültü izolasyonu ve uzun süren konforu ile kusursuz bir kombinasyon sunuyor.

Müjde: Klipsch T5 Türkiye’de!

Klipsch T5 True Wireless!

Konfor, tasarım, verimlilik ve efsanevi akustik netliğin mükemmel birleşimini sunan kablosuz kulaklık seti Klipsch T5 True Wireless, piyasada ses getiren daha birçok özelliğe sahip. Kendi ürettiği ses sürücü yapısına ek olarak kullandığı teknik ve teknolojilerle gerçeğe en yakın doğallıkta ses sunması, Klipsch’in bir diğer önemli özelliği arasında yer alıyor.

32 Saatlik Özgürlük Deneyimi!

Doğal, detaylı ve dinamik bir ses sunan Klipsch T5 True Wireless, efsanevi kabul edilen Klipsch ses kalitesinin en iyi yansıtıldığı ürünler arasında yer alıyor. Uzun süre kullanımlarda dahi konfor sağlayan Klipsch T5 True Wireless, patentli oval kulak silikonları sayesinde kulaktan düşmeden rahatça kullanılabilir. Kullanım kolaylığı açısından kulak içinde 360 derece dönebilme özelliğine sahip kulaklıkların USB-C formatında hızlı şarj eden çantası, aynı zamanda 15 dakikalık şarjda iki saatten fazla dinleme süresi sağlıyor. Tamamen kablosuz olan T5, kulaklıklardaki 8 saatlik bataryanın haricinde, taşıma kutusundaki batarya sayesinde 24 saat, toplamda 32 saat özgür bir kullanım deneyimi sunuyor.

Müjde: Klipsch T5 Türkiye’de!

Kesintisiz Kalite, Kusursuz Tasarım!

Bluetooth 5.0 özelliği, 4 adet mikrofonu sayesinde kusursuz telefon görüşmeleri sağlayan Klipsch T5 True Wireless, aptX ve AAC kodekleri sayesinde videolarda kesintisiz bir performans sunuyor. Efsanevi ses kalitesinin ikonik bir tasarımla birleştiği, konfor ve performansta kalitenin temsili Klipsch T5 True Wireless Kulak İçi Kulaklığı, bir Zippo çakmağından esinlenen tasarımı ve çelikten üretilen taşıma kutusu ile eşsiz bir ilk dokunuş hissi sunuyor.

Müjde: Klipsch T5 Türkiye’de!

Kulak İçi Kulaklık Fiyatı!

Çalışanı Bob Moers’ın efsanevi “Bullshit” t-shirtleriyle verdiği poz ile kinayeli ve pazarlamanın ilk “pasif agresif” görülecek dünyaca ünlü sloganını ortaya koyan Klipsch markası, müzik tutkunları ve meraklıları için efsanevi performanslı tasarım harikalarına imza atmaya devam edecek.

Klipsch T5 True Wireless Kulak İçi Kulaklığı                                               1649 TL.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: