«
47ee007470ca523a4c6406a85b6198783a993224

İlk olarak 1996 senesinde yayınlanan ve o günlerden bu güne kadar popüleritesini hiç yitirmeyen anime serisi Pokemon, günümüzde daha çok oyunlarla adından söz ettiriyor. Mobil cihazları kasıp kavuran Pokemon GO ile eski popüler günlerine geri dönen seri, son olarak 2019 yılında yayınlanan canlı aksiyon sinema filmi Dedektif Pikachu ile kendini göstermişti. Ancak görünen o ki ilerleyen günlerde daha fazla Pokemon yapımı görmeye devam edeceğiz.

Variety’nin raporuna göre Netflix, sevilen seriyi bir kez daha izleyiciyle buluşturmak için hamleler yapıyor. Dijital içerik devinin şu anda yepyeni bir canlı aksiyon Pokemon TV dizisi üzerinde çalıştığını belirten Variety, Lucifer’ın ortak dizi sorumlusu Joe Henderson’ın yeni Pokemon serisini yazıp yönetici yapımcılığını üstleneceğini söyledi.

Yeni Pokemon dizisiyle ilgili ilk detaylar gelmiş olsa da Variety, projenin henüz erken geliştirme aşamasında olduğunu açıkladı. Bu da şimdilik dizinin konusu, yayın tarihi veya kadrosuyla ilgili herhangi bir detay bulunmadığı anlamına geliyor.

Netflix cephesinden henüz bu konu ile alakalı bir açıklama gelmedi. Zira yönetici yapımcı Henderson, Lucifer’ın sona ermesiyle yeni projelerde boy göstermek istiyor olabilir. Ayrıca Netflix’in son dönemlerde video oyunlarını uyarlama işine el attığını da unutmamak gerekiyor.

Netflix’in Pokemon serisini ne zaman çıkaracağı veya duyuracağı henüz belli değil. Ancak 2021 yılı için pek de umutlanmamalıyız.

Bir Cevap Yaz

DonanımForum Editör Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *