Mobil

Nokia Katlanabilir Telefonu İçin Şirket Kollarını Sıvadı

Nokia, katlanabilir telefon hamlesi ile HMD Global’in markayı canlandırmasının ses getireceğini düşünüyor. Bu yılın başlarında şirketin bu yıl piyasaya sürülecek katlanabilir bir akıllı telefon üzerinde çalıştığı söylendi. Nokia katlanabilir telefon için kolları sıvadı!

.

nokia

.

Nokia Katlanabilir Telefon İçin Çalışmalara Hızla Devam Ediyor!

.

Güvenilir bir kaynak, Nokia’nın bu projesinin hala çalışma aşamasında olduğunu açık açıkça belirtti. Sızıntıyı yapan Nokia Anew, Nokia telefonları ile ilgili doğru haberler için bir üne sahip olduğunu belirtmekte fayda var. Kısa bir tweet ile sadece projenin devam ettiğini söyledi ancak piyasaya ne zaman sürüleceği hakkında daha fazla detay vermedi.

.

.

Tweet’e göre Motorola Razr gibi benzer bir tasarıma sahip kapaklı Nokia 2720 Fold’a atıfta bulunup bulunmadığı tam olarak bir meçhul. Aslında Razr ve Galaxy Z Flip gerçekten katlanabilir telefonlar değil, Galaxy Fold ve Mate X’in aksine katlanmış durumda kullanılamadığı için esnek bir ekran kullanan telefonlardır.

.

nokia

.

Nokia’nın kendi katlanabilir telefonunun tasarımına bakılmaksızın, piyasaya sürülen cihazı görmek için en erken şekilde gelecek yıla kadar beklememiz gerekecek. Şirket, MWC 2021’de cihazı tanıtmayı düşünüyor ve o zamana kadar Corona virüsün biteceği de ele alınarak varsayılıyor. Nokia, projeye devam etmeye karar verebilir ve akıllı telefon endüstrisinin geleceği gibi görünen 5G teknolojisine de daha fazla odaklanabilir.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: