«
OnePlus-8T-1

OnePlus , OnePlus 8 UW akıllı telefonunu başlatmak adına Amerika Birleşik Devletleri’ndeki en büyük kablosuz ağ taşıyıcısı olan Verizon ile ortaklık başlattı. Yeni başlatılan OnePlus 8T ile aynı şeyi bekliyorsanız, o zaman bazı kötü haberlerimiz bulunmakta.

Android Authority’nin bir raporuna göre Verizon, OnePlus 8T Verizon varyantının olmayacağını onayladı. Bu, ağ operatörünün kullanıcılarının bu yeni akıllı telefon için indirim veya ödeme planları alamayacağı anlamına gelmektedir.

OnePlus 8T review: This phone brand can't compete with itself - CNET

Bununla birlikte, rapor, kullanıcıların OnePlus 8T akıllı telefonun kilidi açılmış bir varyantına zaten sahiplerse veya satın aldıklarında , cihazı kullanmak amacı ile Verizon ağında yine de etkinleştirebileceklerini eklemeye devam ediyor .

Bu yeni piyasaya sürülen amiral gemisi akıllı telefonun Verizon’a özel bir varyantının piyasaya sürülmemesinin sebebi şirket tarafından duyurulmadı. Bununla birlikte, bazı raporlar, nedenin OnePlus 8 UW akıllı telefonun iddia edilen zayıf satışları olabileceğini ve halefi bir cihaz için yolu kapattığını gösteriyor olabilme ihtimali mevcuttur.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *