«
oneplus

Geçen Ekim ayında OnePlus , Bullets Wireless Z Bass Edition kulaklıklarını duyurdu . Boyun bandı stilindeki Bluetooth kulaklık çifti iki renkte piyasaya sürüldü – Yankı Kırmızısı ve Bas Mavisi, şimdi yeni bir renk seçeneği sunuldu.

Yeni renge Kalın Siyah adı verilir ve Yankı Kırmızısı varyantının kırmızı tellerini siyahla değiştirir. Şaşırtıcı bir şekilde, sıralı uzaktan kumandadaki düğmeler diğer iki renk varyantındaki gibi kırmızıdır.

OnePlus Bullets Wireless Z Bass Edition Artık Siyah Renkte Geliyor

 

Bu yeni renk varyantını satın almakla ilgileniyorsanız, resmi OnePlus  web sitesinden diğer renklerle aynı fiyat olan  (~ 27 $) fiyatına alabilirsiniz.

OnePlus Bullets Wireless Z Bass Edition, standart sürüme kıyasla süper bas için yeniden tasarlanmış dinamik sürücülere sahiptir. Bluetooth 5.0 ile bağlanır ve Hızlı Eşleştirmeyi (OnePlus 6T ve üzerinde desteklenir) ve Hızlı Değiştirme’yi destekler. İkincisi, eşleştirilmiş üç cihaz arasında anında geçiş yapmanızı sağlayan bir özelliktir.

Standart sürümde olduğu gibi, bas baskısı da IP55 derecesine sahiptir ve USB-C üzerinden Warp Charge hızlı şarjı destekler – 10 dakikalık bir şarj 10 saatlik oynatma sağlar. Tam şarjla toplam dinleme süresinin 17 saat olduğu söyleniyor.

 

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *