OnePlus Launcher Sonunda Beklenen Özelliğine Kavuşuyor! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

OnePlus Launcher Sonunda Beklenen Özelliğine Kavuşuyor!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

OnePlus

Android kullanıcılarının arayüzünü daha eğlenceli hale getirmek için kullandığı OnePlus Launcher beklenen özelliğe sonunda kavuşuyor. Neredeyse her arayüz uygulamasında gördüğümüz özelliğin OnePlus tarafına gelmesi oldukça gecikti fakat en nihayetinde bu özelliği görebiliyor olmak son derece sevindirici.

.

Eklenen özellik ana ekrandaki sayfaların birini Google Keşfet ile buluşturuyor. MIUI’dan EMUI’a kadar neredeyse her arayüzde gördüğümüz bu sayfa yeni sürüm kullananlara sunuldu.

.

OnePlus

.

OnePlus Launcher Ana Sayfası Artık Resmen Google’lanıyor!

.

4.5.6 sürümü ile yeni eklenen özellik ana sayfada Google Keşfet sayfasının bulunmasını sağlıyor. Bu bölümden arama yapılabiliyor, Asistan kullanılabiliyor ve haber okunabiliyor. Oldukça pratik olan bu özellik ile beş dakikada gündeme hakim olmak bile mümkün hale geliyor.

.

Bu özelliğin olumsuz bir yönü var ki eğer düşük özelliklere sahip bir telefon kullanıyorsanız haberler kısmında tüm görsellerin yüklenmesi telefonu oldukça ağırlaştırıyor. Bu nedenle gerek duymayanların bu özelliği kullanmamasını tavsiye ederiz. Özellik güncel sürümü kullanan herkes için mevcut değil. OnePlus 8 serisini kullananların bir kısmı bu özelliği kullanabildiğini söylüyor.

.

OnePlus Launcher Sonunda Beklenen Özelliğine Kavuşuyor!

.

OnePlus Launcher kullanan herkes için mevcut olmayan Google Keşfet özelliğinin ne zaman herkese açılacağı tam olarak bilinmiyor, muhtemelen uzun bir süre beklememiz gerekmeyecek böylesine küçük bir özellik için. Siz telefonunuzda bu özelliği kullanıyor musunuz?

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: