«
rsz_oneplus-7-pro-ah-ns-15-oxygenos-update-1420x799-1

OnePlus Nord, muhtemelen bir başka orta sınıf 5G akıllı telefon olsa da, muhtemelen 2020’nin en çok beğenilen akıllı telefonu. Bununla birlikte, Android 10 tabanlı OxygenOS 10’u çalıştırmasına rağmen, Google’ın çevirici, kişiler ve mesajlar için kendi uygulama paketiyle birlikte gelir . Ancak şimdi, ilgilenen kullanıcılar isterlerse OnePlus’ın birinci taraf uygulamalarını yükleyebilir .

OnePlus Nord özellikli

OnePlus Nord, markanın yıllardır ilk orta sınıf akıllı telefonu. Ancak şirket, OnePlus Nord N10 5G ve OnePlus Nord N100 adlarıyla Nord’dan daha ucuz iki telefon daha duyurduğu için en uygun fiyatlı OnePlus telefon değil .

Her neyse, diğer iki telefon henüz raflara çıkmadı. Dolayısıyla, OxygenOS 10’u çalıştırdıkları gerçeği dışında yazılımları hakkında hiçbir şey bilinmemektedir. Öte yandan, OnePlus Nord bir süredir birçok ülkede satışta.

Bazı kullanıcıların Google uygulama paketini beğenmediği ortaya çıktı. PiunikaWeb’e göre XDA Geliştiricileri aracılığıyla ), bu kullanıcılardan gelen geri bildirimlerle OnePlus, OnePlus Nord’u desteklemek için OnePlus Mesajlarını ve OnePlus Kişilerini nihayet güncelledi.

Dolayısıyla, bu kullanıcılardan biriyseniz, bu iki OnePlus birinci taraf uygulamasının en son sürümünü Nord’nuza indirebilir ve yükleyebilirsiniz. Bu uygulamalar Nord’daki sistem uygulamalarının bir parçası olmadığından, bunları Play Store’dan alamazsınız.

Bu nedenle, APK’ları Android Police tarafından yönetilen tanınmış bir web sitesi olan APKMirror’dan indirmeniz gerekecektir. Ayrıca, OnePlus Mesajlarının çalışması için, onu varsayılan mesajlaşma uygulaması olarak ayarlamanız gerekecektir. OnePlus Kişilerine gelince, OnePlus Telefon uygulamalarının düzgün çalışmasını gerektirdiği için şu anda hatalı, ancak OnePlus Nord için henüz destek eklenmedi

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *