«
oneplus-nord-review600-1595842276_600x900

OnePlus Nord N100, şimdiye kadarki en ucuz OnePlus akıllı telefon. Bu telefon, Ekim ayı sonunda OnePlus 8T’nin piyasaya sürülmesinden sonra Avrupa ve ABD için duyuruldu . Ancak, ikinci bölgede henüz satışa sunulmadı. Önünde, telefon dördüncü sistem güncellemesini alıyor.

OnePlus Nord N100 için en son güncelleme, OxygenOS 10.5.4 yapı numarasıyla birlikte gelir. Kasım ayının dördüncü haftasında piyasaya sürülen önceki güncelleme gibi, bu da birkaç düzeltme getiriyor .

OnePlus Nord N100 İçin OxygenOS 10.5.4 Daha Fazla Düzeltme Getiriyor

Bu düzeltmeler, telefonun belirli koşullar altında ve bilinen bazı sorunlar altında uyanmaması içindir. Yeni güncellemenin sistem kararlılığını da iyileştirdiği söyleniyor.

OnePlus Nord N100 OxygenOS 10.5.4 Resmi Değişiklik Günlüğü

  • Sistemi
    • Telefonun belirli koşullar altında uyanmaması sorunu giderildi
    • Bilinen sorunlar düzeltildi ve sistem kararlılığı iyileştirildi

Farkında olmayanlar için, 2020’nin ikinci yarısında piyasaya sürülen Oneplus akıllı telefonlar, dünya çapında lansmanlarından bu yana birden fazla güncelleme alıyor. Bu güncellemelerin tümü düzeltmelerle ilgilidir.

OnePlus Nord N100 İçin OxygenOS 10.5.4 Daha Fazla Düzeltme Getiriyor

Dolayısıyla, ürün portföyünün artması ile markanın istikrarlı yazılım yapıları sağlamada zorluklarla karşılaştığını öne sürüyor. OnePlus’ın yakında bu soruna bir çözüm bulacağını umuyoruz. Çünkü şirketin önümüzdeki aylarda daha fazla kategori tanıtması bekleniyor.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *