«
indir (1)

OPPO, birçok popüler Çinli akıllı telefon üreticisinden biridir. Şirket, çoğunlukla yoğun reklamlarla çevrimdışı kanalları hedefleyen üst orta sınıf ve premium telefonlarıyla tanınıyor. Mart ayında OPPO Find X3 serisi şeklinde yeni nesil amiral gemisi modellerini duyurması bekleniyor . Buna ek olarak, firma gerekli iki sertifikayı almış başka bir cihazı da piyasaya sürebilir.

Bu ayın başlarında, Hint teknoloji etkileyici unsur Mukul Sharma ortaya model numarası CPH2219 ile yeni OPPO akıllı telefon düzenleyici Endonezya’nın TKDN tarafından tasdik edildiğini. Şimdi, neredeyse iki hafta sonra, aynı telefon, 33W hızlı şarj ile Çin Kalite Sertifikasyon Merkezi (CQC) tarafından da onaylandı .

Bu iki sertifikaya dayanarak OPPO CPH2219’un Endonezya ve Çin’de piyasaya sürülmesini bekleyebiliriz . Telefon başka bölgelerde de mevcut olabilir, ancak şu an için kesin olarak söyleyemeyiz. Her şeyden önce, cihazın resmi markası hala bir muamma. Ancak, bu telefon FCC veya NBTC tarafından onaylandıktan sonra yakında öğrenebiliriz.

OPPO CPH2219, şirketin ilk 33W hızlı şarjlı akıllı telefonu olabilir

Bununla birlikte, bu akıllı telefonla ilgili en ilginç şey, 33W hızlı şarjı destekleyecek olmasıdır. Farkında olmayanlar için, bu şarj hızına sahip Oujia grubundan (OPPO, OnePlus, realme ) tek bir akıllı telefon yok .

Bununla birlikte, bir 33W OnePlus şarj cihazının Aralık 2020’de TÜV Rheinland tarafından zaten onaylanmış olduğunu belirtmekte fayda var . Bu nedenle, yaklaşan OPPO CPH2219, şirketin ilk 33W hızlı şarjlı akıllı telefonu olabilirse de, gruptan bir ilk olmayabilir. olarak OnePlus aynı teknoloji ile bir telefon duyuran bir şansı vardır.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *