«
Oppo

OPPO , Eylül ortasında Android 11 tabanlı ColorOS 11’i mobil işletim sisteminin en son sürümü olarak duyurdu . Şirket, uygun cihazlara hemen beta sürümleri sunmaya başladı. Şimdi, üç ay sonra, OPPO Reno4 5G ve OPPO Reno4 Pro 5G kararlı güncelleme almaya başladı.

Şimdiye kadar OPPO, OPPO Find X2 serisi için ColorOS 11 kararlı güncellemesi yayınladı – Find X2, Find X2 Pro ve Find X2 Pro Automobili Lamborghini Edition ve OPPO F17 Pro . Ancak, yapılar henüz tüm bölgelerde hizmete girecek.

OPPO Reno4 5G ve OPPO Reno4 Pro 5G İçin ColorOS 11 Güncelleme Sunumu Başladı

Aynı için böyledir OPPO Reno4 5G ve OPPO Reno4 Pro 5G . Çoğu bölgede normal model için kararlı yapı mevcut olsa da, Pro model için güncelleme Suudi Arabistan, Birleşik Arap Emirlikleri (BAE), Bahreyn, Katar, Tayland ve Rusya ile sınırlıdır.

Ayrıca, güncellemenin ikili için belirli bölgelerde yayında olmasına rağmen, herkes için mevcut olmaması hiçbir şeye değmez. Bunun nedeni, kullanıcıları hatalı derlemeden korumaya yardımcı olan toplu dağıtım programıdır. Yalnızca OPPO değil, tüm şirketler başlangıçta seçkin bir kaç kişi için yeni güncellemeler yayınlar ve geri bildirimlerine dayanarak, yapının kullanılabilirliği daha da genişler.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *