«
Oppo-740x403

OPPO, çok çeşitli sınırlı sayıda akıllı telefonları piyasaya sürmesiyle bilinir. Yıl daha yeni başladı ve şirketin zaten OPPO Reno5 Pro + 5G Artist Limited Edition biçiminde böyle bir cihazı var . Şimdi, bir sertifika bürosuna göre, marka yakında ‘OPPO Reno5 Marvel Edition’ adında bir başka telefon piyasaya sürebilir.

Çinli akıllı telefon üreticisi OPPO , sınırlı sayıda üretilen ürünleri için farklı taraflarla ortaklık yapıyor. Ancak marka ilk kez eski bir ortak ve dünyaca ünlü çizgi roman yayıncısı Marvel ile ikinci kez işbirliği yapıyor.

2019’da OPPO , dünyanın en yüksek hasılat yapan filmi Avengers: Endgame’i kutlamak için OPPO F11 Pro Marvel’s Avengers Limited Edition’ı piyasaya sürdü . Şimdi, neredeyse iki yıl sonra, şirket Tayland’ın NBTC sertifikasyon bürosuna göre önümüzdeki günlerde OPPO Reno5 Marvel Edition’ı piyasaya sürecek.

OPPO Reno5 Marvel Edition, NBTC sertifikası aldı

Ancak maalesef, sertifika kayda değer bir şey göstermiyor. Yalnızca telefonun CPH2159 model numarasıyla geleceğini ve LTE bağlantısıyla sınırlı olacağını söylüyor . Bu parametrelerin her ikisi de özel sürümün 5G sürümünü değil OPPO Reno5 4G’yi temel aldığını doğrular .

Bununla birlikte, bu telefonun tasarımı bir muamma. Her şeyden önce hangi Marvel karakterine dayanacağı bilinmemektedir. Disney’in çıkış programına göre, bir sonraki MCU filmi Scarlett Johansson’un başrolünü oynadığı Black Widow olacak. Bu nedenle, bu cihaz, Black Widow’un ilk bağımsız filminin piyasaya sürülmesinin anısına olabilir.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *