«
600x338Oppo-yeni-markasini-duyurdu-Zhimei

Henüz resmi olarak teyit olmamakla birlikte, OPPO akıllı Reno6 serisini açıklaması bekleniyor Çin’de 22 Mayıs tarihinde . 3C sertifika platformunda yakın zamanda PEPM00 ve PENM00 model numaralarına sahip iki OPPO telefonu görüldü. Şimdi her iki telefonun ön özellikleri TENAA’da ortaya çıktı. Bu listeler, Reno6 serisinin gelişinin çok uzakta olmayabileceğini gösteriyor.

OPPO Reno6 Pro, Reno6 Pro + Ön Özelliklerle TENAA'da GGörünüyor
OPPO Reno6 Pro’nun TENAA görüntüleri

Göre Çinli Digital simsar Sohbet İstasyonu , PEPM00 telefon PENM00 telefon Reno6 Pro + olarak başlatılması olacaktır, oysa Reno6 Pro rumuzla Çin’de piyasaya sürülecek. TENAA listeleri yalnızca boyutlarını, ekran boyutlarını ve pil kapasitesini ortaya koydu.

İddia edilen Reno6 Pro 160 x 73,1 x 7,6 mm boyutlarında ve 6,55 inç ekrana sahip. Cihaz, Android 11 işletim sisteminde çalışır ve 2.200mAh çift hücreli pil ile desteklenir. Tipster , bu modelin Dimensity 1200 yonga seti tarafından desteklendiğini iddia ediyor .

Öte yandan, iddia edilen Reno6 Pro + 160,8 x 72,5 x 7,99 mm boyutlara sahip ve 6,55 inç ekrana sahip. Bu telefon aynı zamanda Android 11 işletim sistemi üzerinde çalışıyor ve 2.200mAh çift hücreli bataryaya sahip. Sızıntı yapan kişiye göre bu telefon Snapdragon 870 yonga seti ile çalışıyor.

Tipster, her iki telefonun da tek bir delik ve kavisli kenar tasarımına sahip bir FHD + OLED paneline sahip olacağını ekledi. Her iki telefon da 4.500mAh çift hücreli pil ile destekleniyor ve 65W hızlı şarj desteği taşıyorlar. Her iki telefonun TENAA listelerinin önümüzdeki birkaç gün içinde tam özelliklerle güncellenmesi bekleniyor. Vanilya Reno6’nın model numarası net değil.

Bir son rapor yeni bir Dimensity MT6877 yongasını yer alacak PEQM00 model numarasına sahip yaklaşan bir OPPO telefon iddia etti. Bu cihazın Reno6 olarak mı yoksa başka bir takma adla mı başlayacağı henüz belli değil.

 

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *