Teknoloji Haberleri

Pac-Man bu Haziran’dan itibaren Twitch’te oynanacak

Bandai Namco ve Amazon Games’in bugün yaptığı açıklamaya göre Pac-Man , Haziran ayından itibaren Twitch’te oynanabilir bir oyun olacak. Oyunun Pac-Man Live Studio adlı Twitch sürümünü oynamak için, yayınlandığında oyun için özel Twitch kanalına gitmeniz yeterlidir, ancak yalnızca bir web tarayıcısında oynatabilirsiniz. .

Endişelenmeyin – Pac-Man Live Studio’nun Klasik Modunda orijinal Pac-Man labirentlerini çalabilirsiniz . Ama başka modlar da olacak. Sonsuz Mod’da, dört kişiye kadar birlikte oynayabilir ve küresel bir skor tablosuna tırmanıp yüksek bir skor için rekabet edebilir, ancak seviye başına sadece bir hayatınız olur. Studio Mode’da labirentler yapabilir ve paylaşabilirsiniz ve aşağıdaki ekran görüntüsünde oyunun labirent düzenleyicisine göz atabilirsiniz. Ve Seçme Modunda, en fazla dört oyuncu topluluk tarafından yapılan labirentlerde yüksek puan almaya çalışabilir.

Twitch, video oyunları izlemek için bir hedef olarak bilinir ve Twitch Plays Pokémon gibi bir dizi etkileşimli yaratıcı tarafından yönetilen akışa ev sahipliği yapmıştır . Ancak Pac-Man Live Studio , doğrudan platforma yerleştirilen ilk oyun olacak. Bu, gelecekte diğer oyunların Twitch’e inşa edilebileceği merak uyandırır ve bu da oyunları izlemek ve oynamak için bir yer haline getirir .

Amazon’un Twitch ile entegre olacak kendi Stadia benzeri bulut oyun hizmetini hazırladığı söylentileri de var, bu da potansiyel olarak bir gün Pac- Man’dan bir Twitch kanalından daha grafik olarak yoğun oyunları oynayabileceğiniz anlamına geliyor . (Amazon’un Crucible , şu anda yalnızca Steam’de bulunan yeni oynaması ücretsiz kahraman atıcı, böyle bir şey için potansiyel bir aday olarak akla geliyor.)

Pac-Man Live Studio Twitch’te kullanıma sunulmadan önce Pac-Man düzeltmenizi almanız gerekiyorsa , Cuma gününüzün bir kısmını internetin en sevdiğim yerlerinden biri olan Pac-Man Google Doodle’a harcayabilirsiniz .

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz..

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Etiketler

Donanım Forum

Dünya ve Türkiye gündeminde yer alan teknoloji,donanım,mobil dünya haberlerini kullanıcılarına sunar. Sadece gerekli bilgileri vererek ziyaretçilerini teknoloji dünyası hakkında bilinçlendirmeyi amaç edinir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: