Pete Lau, OnePlus'ın Hasselblad ile ortaklığından bahsediyor; 8 Mart için planlanan duyuru | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Pete Lau, OnePlus’ın Hasselblad ile ortaklığından bahsediyor; 8 Mart için planlanan duyuru

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Pete Lau, OnePlus'ın Hasselblad ile ortaklığından bahsediyor; 8 Mart için planlanan duyuru

OnePlus’ın 8 Mart’ta yapılması planlanan bir duyurusu var. Bu tam olarak bugünden bir hafta sonra. Bunun OnePlus 9 serisi için bir lansman etkinliği olduğunu düşünüyorsanız , balonunuzu patlattığım için üzgünüm ama öyle değil. Ancak, duyuru büyük olasılıkla yaklaşan telefonlarla ilgili.

Duyuru ile ilgili haber ilk olarak Twitter’da OnePlus’ın kurucusu ve CEO’su Pete Lau tarafından yayınlandı ve tweet, aydan alınan dünyanın bir görüntüsünün yanı sıra “moonshot” başlıklı bir sayfaya bir bağlantı içeriyor.

Resim aslında Apollo 11 uzay aracından bir Hasselblad kamerayla çekildiği için OnePlus’ın Hasselblad ile ortaklığı için bir teaser. Birkaç hafta önce yapılan bir sızıntı, OnePlus’ın yeni amiral gemisi telefonu OnePlus 9 Pro için kamera deviyle ortaklık kurduğunu ortaya çıkardı .

Önümüzdeki haftaki duyurunun iki şirket arasındaki işbirliğine ışık tutması bekleniyor. OnePlus’ın OnePlus 9 serisinin lansman tarihini önümüzdeki hafta açıklayacağı da bildirildi. Bilginin kaynağı, OnePlus ile ilgili güvenilir sızıntılarıyla tanınan Max Jambor’dur.

Pete Lau, OnePlus'ın Hasselblad ile ortaklığından bahsediyor; 8 Mart için planlanan duyuru

OnePlus 9 serisi üç telefona sahip olacak – bir profesyonel model, standart bir model ve henüz onaylanmamış bir resmi isme sahip daha uygun fiyatlı bir sürüm. Standart ve profesyonel modellerin Snapdragon 888 yonga setine sahip olduğu, üçüncü telefonun ise daha az güçlü bir yonga setine sahip olacağı bildiriliyor. Her üç telefon da Android 11’i kutudan çıkaracak.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: