«
poco

Haziran ayının başlarında Xiaomi , Android 11 tabanlı MIUI 12 güncellemesini Poco F2 Pro kullanıcılarına sunacağına söz verdi ve hatta Android 11 beta güncellemesini başlattı . Bir süre doğruladı, fakat Asya’daki Poco F2 Pro sahipleri yeni güncellemeyi almaya başladığından şirket nihayet bu sözü yerine getirdi. Bu, yakında diğer bölgeleri de vuracağının bir göstergesi.

Güncelleme, MIUI V12.2.1.0.RJKMIXM aygıt yazılımı sürümünü başlatır ve paketin dosya boyutu 2,8 GB’dir. Güncelleme değişiklik günlüğü, “Android 11 tabanlı kararlı MIUI” ye ek olarak yalnızca bazı kamera şablonlarını, filigranları ve vlog özelliklerini de beraberinde getirdiği için çok ayrıntılı değildir.

Xiaomi POCO F2 Pro Türkiye fiyatı sızdırıldı - LOG

Sistemi

  • Android 11 tabanlı kararlı MIUI

Kamera

  • Yeni: 3 yeni AI filigranı
  • Yeni: Vlog’lar için yeni şablonlar
  • Yeni: Vlog artık taslak olarak kaydedilebilir
  • Optimizasyon: Yeni vlog şablonları ve ön ayarlar bundan sonra buluttan indirilebilecekPoco F2 Pro Android 11 Global Stable Güncellemesi Şimdi Kullanıcılara Sunuluyor

Listelenen özelliklerin yanı sıra, yeni MIUI güncellemesi ayrıca Sohbet Balonu, yeni Güç Menüsü, Dahili Ses Kaydı, Akıllı Yanıt ve gelişmiş güvenlik ve medya kontrolleri gibi en son MIUI 12 özelliklerini de getiriyor. Eşit derecede görsel değişiklikler ve güncellemeler, kullanıcı arayüzü özelleştirmeleri ve birçok yeni duvar kağıdı bulunmaktadır.

Güncelleme, kullanıcıları seçmek için OTA aracılığıyla zaten yayılıyor, ancak ünitenize itilinceye kadar bekleyemiyorsanız aşağıdaki kaynak bağlantısından yükleyebilirsiniz. Ancak, resmi OTA’yı beklemeye karar verirseniz, muhtemelen çok uzun süre beklemeyebilirsiniz. Xiaomi’nin en geç Aralık ayında küresel olarak tüm F2 Pro sahiplerine baskı yapmasını bekliyoruz. 

kaynak )

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *