«
  1. Anasayfa
  2. Mobil
  3. Poster, 120 W Hızlı Şarj Dahil Önemli Mi 10 Ultra Temel Özelliklerini Ortaya Koyuyor!

Poster, 120 W Hızlı Şarj Dahil Önemli Mi 10 Ultra Temel Özelliklerini Ortaya Koyuyor!

images

Mi 10 Ultra yarın açıklanıcak olsa da sızıntılar durmak bilmedi. En sonuncusu, yaklaşmakta olan amiral gemisinin bazı temel özelliklerini ortaya çıkaran bir poster.

Resim Weibo’da “Nonsense de digital” yazan bir kullanıcı tarafından yayınlandı. Görüntü, Mi 10 Ultra’nın 120x dijital yakınlaştırmaya, 120 Hz 10 bit ekrana ve 120 W hızlı şarj desteğine sahip olduğunu ortaya çıkarıyor.

Mi 10 Ultra

Poster bir de cihazın resimlerini de içerir. Gördüğümüz gibi Mi 10 Ultra beyaz ve gri renklerde satışa sunulacak. Sırtında biri periskop lensli olmak üzere dört kamera bulunmakta.

Mi 10 Ultra, 120W hızlı şarj desteğiyle piyasaya sunulan ve yaklaşan iQOO 5’i geride bırakan ilk cihaz olacak . Cihaz bir de, sadece 120Hz yenileme hızına sahip olmakla kalmayıp, aynı zamanda OPPO Find X2 Pro’nunki gibi 10 bitlik bir OLED paneli olan harika bir ekranı da bulunacak, bu da çoğu telefon tarafından kullanılan 8 bitlik panelden daha fazla renk görüntüleyebileceği demek oluyor. .

Mi 10 Ultra, 16GB RAM’e kadar Snapdragon 865 Plus işlemci tarafından desteklenecek. Telefonun, ekrana önceden uygulanmış bir antimikrobiyal film ve bir antimikrobiyal kılıf ile gönderileceği kabul etti.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Donanım Forum Hakkında

Donanım Forum

Dünya ve Türkiye gündeminde yer alan teknoloji,donanım,mobil dünya haberlerini kullanıcılarına sunar. Sadece gerekli bilgileri vererek ziyaretçilerini teknoloji dünyası hakkında bilinçlendirmeyi amaç edinir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *