Realme 8 Pro, 4500mAh pil ve 65W şarj desteği ile FCC'de görünüyor | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Realme 8 Pro, 4500mAh pil ve 65W şarj desteği ile FCC’de görünüyor

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Realme 8 Pro, 4500mAh pil ve 65W şarj desteği ile FCC'de görünüyor

Realme’nin de Realme 8 ve 8 Pro akıllı telefonlarını çalışmalarda aldığı da doğrulandı . Şirket, Realme 7 serisinin halefinden ne bekleyeceğimiz konusunda bize bir fikir veren birkaç teaser paylaştı. Realme 8 Pro, cihaza daha fazla ışık tutmak için FCC’nin web sitesinde göründü.

FCC listesine göre Realme RMX3081 olarak listelenen Realme 8 Pro 4G, 4500mAh pil ve 65W hızlı şarj desteği ile gelecek. Daha önce, Realme CEO’su Madhav Sheth, vanilya Realme 8’in 30W Dart Charge ile daha büyük bir 5000mAh pil paketleyeceğini ima etmişti. 8 Pro’nun daha küçük bir pili olmasına rağmen, daha hızlı şarj etme özelliğine sahiptir ve bu da çok uzun süre pilin dışında kalmamanızı sağlar.

FCC belgesinde gösterilen 65W şarj desteği, şirketin SuperDart şarj cihazlarının özellikleriyle uyumludur. Yine, pil yapılandırması geçen yılki Realme 7 Pro’ya benzer. Buna güvenmemiz gerekirse, cihaz sadece 34 dakikada sıfırdan tam şarja şarj olurken, sadece 10 dakikalık şarj% 43’e kadar pil kapasitesi sağlayacaktır.

Realme 8 Pro, 4500mAh pil ve 65W şarj desteği ile FCC'de görünüyor

Realme geçtiğimiz günlerde Reame 8 Pro 4G’nin kamera özelliklerini onayladı ve ana vurgu geçen yılki yerleşik olacak 108MP Samsung HM2 1 / 1.52 ″ birincil sensör. Sensör, 9’u 1 arada piksel gruplama ve ISOCELL Plus için desteğe sahip olacak. Kamera, yeni Smart-ISO özelliği sayesinde hem parlak hem de karanlık koşullarda canlı renkler ve keskin ayrıntılarla iyi dengelenmiş genel pozlamaya sahip mükemmel görüntüler verecek şekilde konumlandırılmıştır.

Akıllı telefonun ayrıca Android 11 OS tabanlı Realme UI 2.0’ı kutudan çıkarması bekleniyor. Ayrıca 8 Pro 4G’nin Snapdragon 730G ile güçlendirileceği de söylentiler arasında .

Realme’nin 8-seires’ı resmi olarak ne zaman ortaya çıkaracağını hâlâ bilmiyoruz. Ancak, yakında bu yönde bir duyuru bekliyoruz.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: