«
Realme-7-ve-Realme-7-Pro

Çinli realme şirketi , gönderilerde 50 milyon adede ulaşan dünyanın en hızlı akıllı telefon markasıdır . Ancak telefonların yanı sıra firma, giyilebilir ürünleriyle, özellikle de gerçek anlamda kablosuz kulaklıklarıyla da tanınıyor. Bu nedenle, konumunu korumak için realme , yeni bir TWS başlatmaya hazır.

Popüler Hint teknoloji etkileyicisi Mukul Sharma’ya ( malzeme listeleri ) göre realme, yakında yeni bir çift gerçekten kablosuz kulaklık çıkaracak. Adının ‘realme Buds Air Pro Me’ olduğunu şifreli bir tweet ile açıkladı.

Etkileyici, adının dışında bu yaklaşan TWS hakkında başka hiçbir şey açıklamadı. Dolayısıyla teknik özellikleri ve özellikleri şu an için bir muamma.

Her neyse, markasına göre, halihazırda mevcut olan realme Buds Air Pro’nun daha yüksek veya tonlu bir versiyonu olmasını bekliyoruz . Eski ise, kablosuz şarj desteği ile gelebilir.

Realme Buds Air Pro Me Yakın Zamanda Piyasaya Sunacak

Ancak ikincisi ise, neyin eksik olacağından emin değiliz çünkü ANC eksik olursa, o zaman onunla normal realme Buds Air arasında önemli bir fark olmayacak .

Öte yandan, realme Buds Air Pro Me, farklı bir tasarımla ancak standart Pro modeliyle aynı özelliklerle gelebilir. Örneğin, gövdesi olmayan Galaxy Tomurcukları benzeri bir tasarıma sahip olabilir.

Realme Buds Air Pro Me Yakın Zamanda Piyasaya Sunacak

Her neyse, resmi lansmanından önceki günlerde bu ürün hakkında daha fazla bilgi edinmeyi umuyoruz.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *