«
indir

Realme , 7 Ekim için planlanan bir lansman etkinliği olduğunu açıkladı. O gün piyasaya sürülen ürünlerden bazıları Realme Buds Wireless Pro ve Realme Buds Air Pro’dur . Realme’nin o gün Realme Smart Cam 360 ° olarak piyasaya çıkacak olan ilk ev güvenlik kamerasını piyasaya süreceği de onayladı.

Realme, Hindistan web sitesine, akıllı kameranın 7 Ekim’de ülkede (hindistan) piyasaya çıkacağını onaylayan bir afiş koydu. Avrupa sitesini kontrol ettik, fakat orada bulamadık. Fakat bu, güvenlik kamerasının bölgede satılmayacağı anlamına gelmiyor, daha sonraki bir tarihte piyasaya sürülebilir.

Realme Smart Cam 360 ° özellikli

Realme Smart Cam 360 °, kamerayı barındıran siyah bir küreyi saran beyaz bir polikarbonat gövdeye sahiptir. Ana gövde yuvarlak bir kaide üzerine oturmaktadır. Bu bir 360 ° kamera olduğundan, kameranın odanın 360 ° görüntüsünü sağlamak için yuvarlak taban üzerinde dönebileceğine tahmin ediyoruz. Görüntü bir güç kablosunu göstermese de, akıllı kameranın yerleşik bir şarj edilebilir pil olup olmadığını söyleyemeyiz. Yine de öyle olmasını istiyoruz.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *