«
Realme X3 SuperZoom Özellikleri ve Fiyatı

Son bilgiler, Realme’nin Çin’de birkaç yeni telefon piyasaya sunmayı planladığını ortaya çıkardı. Yakın geçmişte TENAA’nın veritabanında RMX2200 / RMX2201 , RMX2176 ve RMX2121 model numaralı telefonlar göründü. Bu ürünlerin nihai ürün isimleri henüz bilinmemektedir. RMX2121’i bekleyin, diğer cihazların tüm özellikleri TENAA’da zaten ortaya koyuldu. RMX2121 yakında çıkacak bir amiral gemisi telefon olabilir, fakat henüz onayı yok. İyi bir sicile sahip bir Çin habercisi , akıllı telefonun canlı bir görüntüsünü gösterdi. Realme’den yaklaşmakta olan bir X serisi amiral gemisi telefonu olduğunu söylüyor.

Geçen sene Realme, Realme X2 orta sınıf ve Realme X2 Pro amiral gemisi akıllı telefonunu piyasaya çıkardı. Haziran ayında Realme Hindistan, Realme X3 ve Realme X3 SuperZoom akıllı telefonlarının kılıflarını çıkardı . Çinli firma, Realme X3 Pro telefonunu henüz duyurmadı. Sızdırılan çekimde gösterilen X serisi amiral gemisi akıllı telefon Realme X3 Pro olabilir.

Realme X3 Pro'nun 120 Hz Ekranla Sızdırılan Çekimde Göründüğü İddia Ediliyor!

Geçen sene Ekim ayında piyasaya sürülen Realme X2 Pro, 90Hz yenileme hızını destekleyen bir ekranla geldi. Tahminlere göre, bir sonraki Realme X serisi amiral gemisi, COP paketleme teknolojisine sahip Samsung yapımı bir kavisli ekranla donatılmıştır. Ekran, 120 Hz yenileme hızını destekler ve çok ince boyutlu bir alt çerçeveye sahiptir. Aşağıdaki ekran görüntüsünde görülebileceği gibi, sözde Realme X3 Pro, kullanıcıların 60Hz ve 120Hz yenileme hızları arasında geçiş yapmasına izin verecek.

120Hz ekranlı Realme amiral gemisi__

Realme X3 Pro akıllı telefonun teknik özellikleri hakkında bilgi verilmedi. Amiral gemisi cihaz, Snapdragon 865 mobil platformundan güç alabilir. Umarım, yaklaşan raporlar Realme X3 Pro’nun özellikleri hakkında daha fazla bilgi verir.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *