Redmi K30 Pro Zoom'un Yeni Cihaz Yazılımı Güncellemesi Kamera Optimizasyonu Sağlıyor | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Redmi K30 Pro Zoom’un Yeni Cihaz Yazılımı Güncellemesi Kamera Optimizasyonu Sağlıyor

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Redmi K30 Pro Zoom'un Yeni Cihaz Yazılımı Güncellemesi Kamera Optimizasyonu Sağlıyor

Xiaomi redmi markası bu yıl sunan amirali biri olarak bu yıl Temmuz ayında redmi K30 Pro Zum başlattı. Adından da anlayabilecenizi  üzre , model bir yakınlaştırma kamerası barındırmaktadır ve DXOMark’ta kamera incelemeleri adına ilk 10’a girmeyi başardı. Anlaşıldığı üzre Xiaomi, cesaretiyle bile kamerayı optimize etmeye devam ediyor.

Son zamanlarda Xiaomi’nin, kamera algoritmasını test için DXOMark’a gönderilen model seviyesine yükselten Mi 10 Ultra’ya yeni bir ürün yazılımı güncellemesi yaptığı açıklandı. Xiaomi topluluğunda yapılan bir açıklamaya göre, Redmi K30 Pro Zoom da ürün yazılımını DXOMak sürüm ürün yazılımına yükseltecek benzer bir güncelleme alacağı yönünde.

Redmi K30 Pro Zoom 512GB+12GB RAM versiyonu satışta - Xiaomi Burada

Yeni üretici yazılımını yükselten Mi 10 Ultra kullanıcılarının geri bildirimlerine göre, yeni üretici yazılımı esas olarak kamera ve sistem gibi birçok açıdan değişikliklere saip olduğunun söyleyebiliriz. Elbette çoğu kullanıcının odak noktası, DXOMark ürün yazılımının aynı sürümüne sahip kameraların performansı üzerinedir, çünkü bu donanım yazılımı sürümüyle donatılmış Mi 10 Ultra, etkileyici bir çıktıyla DXO’nun kamera incelemesinin en üstünde yer almaya devam ediyor.Redmi K30 Pro Zoom'un Yeni Cihaz Yazılımı Güncellemesi Kamera Optimizasyonu Sağlıyor

Tüm bunların dışında, Xiaomi’nin  yeni Redmi K30 Pro Zoom ürün yazılımı sürümünün ön ve arka çift sahneler, AI filigranı ve sesle etkinleştirilen kamera gibi yeni işlevler de getireceğini açıkladığı duyuruldu . Bunun dışında, film karesi modunda ve ayrıca video modunda yeşil turuncu ve siyah buz filtreleri ekler. Bunun dışında siyah altın, cyberpunk ve diğer renk filtreleri de eklenmiştir.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: