«
indir

Xiaomi , pazara yeni ürünler sunma konusunda oldukça aktif bir şekilde. Şirket, ürün kategorisini genişletmiş olsa da, odaklandığı alan olan akıllı telefonlardan yön değiştirmedi.

Yeni akıllı telefonları piyasaya sürme çılgınlığına devam eden Xioami’nin Redmi’sinin , Redmi K40 serisi akıllı telefonlarını bu yılın dördüncü çeyreğinde, yani Aralık sonunda piyasaya sürmesi beklenen beklentiler arasında yer almaktadır. Şimdi, telefonun resmi lansmanından önce, cihaz çevrimiçi olarak ortaya çıkmış olabilme ihtimali mevcut.

Xiaomi Redmi K40 Snapdragon 775G SoC

Redmi K40 serisi telefona inanılan bir sertifikasyon sürecinde M2011K2C model numarasını taşıyan isimsiz bir Xiaomi akıllı telefon tespit edildi. İlginç bir şekilde, cihaz henüz duyurulmayan Qualcomm Snapdragon yonga seti tarafından destekleniyor.

Önceki raporlara inanılacaksa, söz konusu akıllı telefon Qualcomm Snapdragon 775G yonga seti tarafından destek görecek. Şirketin bu yeni yonga setini, amiral gemisi Snapdragon 875 SoC ile birlikte Aralık ayı başlarında piyasaya çıkarmasını tahmin ediyoruz.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. Destina

    Xiaomi gerçekten kullanışlı bir telefon ama bence malzeme konusunda sıkıntılı durumları olabiliyor