«
indir (9)

Tipster Evan Blass, teknoloji devi Samsung tarafından Nisan’dan Ağustos 2021’e kadar piyasaya sürülmesi planlanan olası aygıtlar hakkında bazı ipuçları verdi. Bu, Galaxy A32 , A52’den oluşan çok beklenen Galaxy A serisinin bugün lansmanının hemen ardından geliyor. ve A72, Samsung’un Unpacked etkinliği sırasında 5G sürümleriyle birlikte.

Sızdırılan zaman çizelgesi, Galaxy A serisi modellerinin 17 Mart’ta piyasaya sürüleceğini doğru bir şekilde gösteriyor. Ayrıca, şirketin çeşitli ürünlerini öne çıkarmak için önümüzdeki aylarda birkaç başka Paketlenmemiş etkinliğin de düzenlendiğini gösteriyor.

Zaman çizelgesi, aynı şekilde, Nisan 2021’de, bir başka Unpacked etkinliğinin, Galaxy Chromebook ve Galaxy Book dizüstü bilgisayarlar da dahil olmak üzere bir dizi bilgi işlem cihazının tanıtımını yapacağını gösteriyor. Bu etkinliğin geçici de olsa 14 Nisan’da gerçekleşeceği tahmin ediliyor.

Samsung 2021 ürününün mini yol haritası sızan bazı yeni ürünleri ortaya koyuyor

Dikkatler Samsung’un Android tekliflerine kayacağı için bir sonraki etkinlik Haziran 2021’e kadar gerçekleşmeyecek. Galaxy Tab S7 Lite’ın daha uygun fiyatlı bir versiyonunun resmiyet kazanması bekleniyor. Bunun, Samsung’un son teknoloji ürünü Android cihazlarının daha ucuz bir versiyonunu üretme eğilimini takip etmesi ve böylece Android akıllı telefonlarla ilgili olarak akıllı telefon pazarının bir bölümünü korumaya devam etmesi bekleniyor. Haziran etkinliği için kesin bir tarih belirlenmedi.

Temmuz ayında Galaxy A22, 5G versiyonu ile birlikte pazara girecek. A22, S21 serisinin halefi olarak görülüyor. Bass’a göre, Galaxy A82 5G de Temmuz 2021’de tanıtılacak. Galaxy A82 5G’nin çift kullanımlı bir kamera modülüyle geleceği tahmin ediliyor. Temmuz ayındaki açılış için bir tarih öngörülmedi.

Ağustos genellikle Samsung için çok yoğun bir faaliyet ayıdır ve Galaxy S21 FE için bir Paketlenmemiş etkinliğin 19 Ağustos’ta gerçekleşmesi tahmin edilmektedir. Bu nedenle, her zaman olduğu gibi, Ağustos etkinliğini gösteren yeni Galaxy Note cihazlarının piyasaya sürülmesini beklemeliyiz.

Açılma olayları, sızıntının gerçek mi yoksa sadece spekülasyon mu fazla ileri götürüldüğünü belirleyecektir. Ancak şimdiye kadar, Galaxy A32, A52 ve A72 planlanmış işletim sistemi olarak piyasaya sürüldü, bu sadece gerçek bir sızıntı olabilir. Ayrıca, ihbarcının yüksek bir güvenilirliğe sahip olduğunu da eklemeliyiz.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *