«
samsung-logo-240114

Samsung , son zamanlarda bir hamle için haberlerde yer aldı. Güney Koreli teknoloji devinden çıkan en son haberler, bu yıl piyasaya sürülmesi planlanan akıllı telefon serisinin aksesuar paketiyle ilgili olarak bu yıl önemli değişiklikler oldu. Şu anda onaylayabileceğimiz bir dizi model, şarj cihazı ve kulaklık olmadan gelecek.

Umarız eylem, S Pen’in S serisine tanıtılmasıyla ilgili önemli haberin etkisini azaltmayabilir. Samsung’un en son amiral gemisi modelleri olan Galaxy S21, S21 + ve S21 Ultra’nın aşağıdaki perakende paketlerinde şarj cihazı olmayacaktı.

Samsung, daha fazla akıllı telefonun şarj cihazı veya kulaklık olmadan gönderileceğini doğruladı

Ek olarak, gözlemlenen şarj cihazı değişikliklerinin diğer Galaxy modellerine de genişletileceğine dair göstergeler var. Görünüşe göre teknoloji devi, önümüzdeki haftalarda ve aylarda yaklaşan akıllı telefon sürümlerinde şarj cihazı aksesuarından vazgeçmeye karar verdi.

Geçen yıl Apple’ın benzer bir karar alarak bazı ürünlerinin paketlerinden şarj cihazlarını veya kulaklıkları çıkarmaya karar vermesinin ardından Samsung’un mevcut eylem çizgisini uygulayabileceğine dair geçen yıldan beri birçok spekülasyon ve tahmin vardı. O sırada, birkaç tüyo, Samsung’un Apple’ınkine benzer bir karar almak için davayı takip edebileceğini tahmin etti.
Samsung, daha fazla akıllı telefonun şarj cihazı veya kulaklık olmadan gönderileceğini doğruladı

Bu haftanın başlarında kamuoyuna açıklanan bir açıklamada, şirketin bir sözcüsü olan TM Roh, şirketin gerçekten de şarj cihazlarını ve kulaklıkları akıllı telefonlarının paketlerinden yavaş yavaş çıkarmak için çalıştığını doğruladı.

Eylem, Samsung’un birkaç hafta içinde birkaç hızlı kablosuz şarj cihazını tanıtacağı gerçeğiyle de bağlantılı olabilir. Şarj cihazları, paketin bir parçası olması gereken çok önemli aksesuarlar olsa da, kulaklıklar bir tür bonus ve kolayca ihmal edilebilir.

Samsung, daha fazla akıllı telefonun şarj cihazı veya kulaklık olmadan gönderileceğini doğruladı

Durum devam ederken, Samsung sadıklarının bu yıl yeni bir akıllı telefon aldıklarında hem şarj cihazı hem de kulaklıkları ayrı ayrı satın alması gerekecek.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

Yorumlar

  1. İrem

    Çok güzel bir haber. Git gide gelişiyor be insanlarıda mutlu ediyor