«
samsung-logo-240114

Samsung’un Exynos 2100 olarak bilinen yeni nesil amiral gemisi Exynos işlemcisinin , sadece birkaç gün sonra 15 Aralık’ta resmi olarak tanıtılması bekleniyor. Etkinlikten sonra, şirketin Exynos çip bölümü, markanın hayranlarına minnettarlık gösteren duygusal bir videonun eşlik ettiği bir tweet yayınladı.

Videonun hayranlara sadakatlerinden ötürü bir minnettarlık olduğu söyleniyor, ancak yüzeyin altında, Exynos ekibinin eksikliklerini kabul ettiğini gösteriyor gibi görünüyor. Marka, Galaxy S20 serisinde kullanılan 2020 Exynos 990 yonga setinin performansıyla hayal kırıklığına uğrayan sadık hayranlarından özür diliyor.

Samsung, En Son Exynos 2100 Tanıtımındaki Amiral Gemisi Eksikliklerini Kabul Ediyor Gibi Görünüyor

Birbirini izleyen yıllarda, Samsung’un Exynos yonga seti çoğu zaman Qualcomm’dakilerin gerisinde kaldı, ancak son birkaç yılda işler daha da kötüye gitti. Exynos çipi artık Qualcomm’dakilerin çok gerisinde. Bu yıl, Exynos 990’ın Snapdragon 865’in gözle görülür şekilde gerisinde kaldığı için , Samsung’un amiral gemisinde Exynos çipini kullanmasını engellemek için bir Charge.org dilekçesi başlatıldı ve ivme kazandı.

Exynos 1080 Geçen ay Samsung tarafından açıklandı. Yonga seti amiral gemisi sınıfı bir Yonga Üzerinde Sistemler  ancak Samsung’tan alabileceğimizin en iyisi değil. Exynos 1080 yongası, Vivo X60 serisinde piyasaya sürülecek.

Samsung, 2021 amiral gemisi için bazı pazarlarda Galaxy S21 serisi için Exynos 2100’ü kullanacak. Öte yandan şirket, belirli pazarlarda Snapdragon 888 ile çalışan bir sürümü de piyasaya sürecek.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *