«

Samsung’un en hızlı şarj olan akıllı telefonları ( Galaxy Note10 + , Galaxy S20 Ultra ) 45W ile sınırlandırılmıştır. Ancak piyasaya sürülmemiş bir 65W Samsung şarj cihazı var. Bu güç adaptörü, piyasaya sürülmeden önce başka bir sertifikayı geçmiştir.

şarj

Samsung, dünyanın en büyük akıllı telefon üreticisi , ancak şirketin portföyünde yüksek hızlı şarjlı telefon bulunmuyor. Öte yandan, rakipleri 50W’ın üzerinde şarj hızına sahip çok sayıda telefon satıyor. Hatta bazı telefonlar 120W oranında şarj oluyor. 

Bu durum, Samsung EP-TA865 65W şarj cihazı artık Güney Kore’nin NRRA ve TÜV SÜD’e ek olarak Hindistan’ın BIS tarafından onaylanmasının ardından değişebilir . Yeni sertifika, bu şarj cihazının Hindistan’da piyasaya sürülebileceğini gösteriyor.

Her neyse, önemli olan soru hangi Samsung akıllı telefonun bu şarj cihazıyla uyumlu olacağı. Şu an itibariyle 65W Galaxy akıllı telefon hakkında bilgi yok. Bu nedenle, bu güç adaptörünün bağımsız bir aksesuar olabileceğine veya yaklaşan Galaxy dizüstü bilgisayarlar için olabileceğine inanıyoruz.

Bu şarj cihazı yeni Samsung dizüstü bilgisayarlar için tasarlanmışsa, bundan birkaç saat sonra gerçekleşmesi planlanan Galaxy Unpacked etkinliğinde görücüye çıkmasını bekliyoruz .

Bununla birlikte, sızdırılan görüntülere göre (yukarıdaki resim), Samsung EP-TA865 65W şarj cihazı bir USB Type-C bağlantı noktasına sahip olacak, PPS (Programlanabilir Güç Kaynağı) ile USB PD’yi (Güç Dağıtımı) destekleyecek ve maksimum çıkışa sahip olacaktır. 20V / 3.25A oranı.

 

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *