Samsung Galaxy Buds Pro güncellemesi gürültü giderme ve anahtarlama hızını iyileştiriyor | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Samsung Galaxy Buds Pro güncellemesi gürültü giderme ve anahtarlama hızını iyileştiriyor

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Samsung Galaxy Buds Pro güncellemesi gürültü giderme ve anahtarlama hızını iyileştiriyor

Geçen ay, Samsung Galaxy S21 serisi amiral gemisi akıllı telefonlarıyla birlikte Güney Koreli teknoloji devi, Samsung Galaxy Buds Pro olarak adlandırılan yeni nesil gerçek kablosuz kulaklıklarını da piyasaya sürdü.

Lansmandan sadece günler sonra Samsung, kulaklıklar için bir güncelleme yayınladı ve ses dengesi ayarlamalarına ek olarak işitme donanımlarıyla ilgili özellikler getirdi . Şimdi şirket başka bir güncelleme yayınladı.

R190XXU0AUA5 yazılım sürümünü getiren en son Samsung Galaxy Buds Pro güncellemesi, kulaklığın üç ana özelliğine iyileştirmeler getiriyor – aktif gürültü iptali, ortam sesi ve ses algılama modu için değiştirme modu.

Galaxy Buds Pro’nun fiyatı 199,99 ABD dolarıdır ve konuşma sırasında otomatik olarak ANC’den ortam sesine geçiş yaparak, sesinizi algıladığında devreye giren akıllı aktif gürültü engelleme özelliğine sahiptir.

Samsung Galaxy Buds Pro güncellemesi gürültü giderme ve anahtarlama hızını iyileştiriyor

Bir film veya TV şovu izlerken 360 derecelik bir ses deneyimi sağlayan Dolby Head Tracking’i destekler . Otomatik Geçiş özelliği, farklı senaryolara göre cihazlar arasındaki bağlantıyı otomatik olarak değiştirir.

TWS kulaklık ayrıca taşıma çantası ile 28 saate kadar uzatılır, tek bir şarjla, 8 saatlik bir pil ömrü paketi. Aktif Gürültü Engelleme (ANC) özelliği açıldığında 5 saate iner.

Şarj süresini kısaltmak için hızlı şarj desteği ile birlikte gelir. Şirket, cihazı beş dakika şarj etmenin bir saatlik oynatma süresi sağlayacağını iddia ediyor. Çanta, USB-C ve Qi kablosuz şarj yoluyla hem kablolu şarjı destekler .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: