Samsung Galaxy Buds Pro Tanıtılmadan Videosu Yayımlandı | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Samsung Galaxy Buds Pro Tanıtılmadan Videosu Yayımlandı

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

SAMSUNG

Samsung Galaxy Buds Pro henüz tanıtılmadı ancak tanıtılmadan önce bir YouTube kanalında kutudan çıkıyor. Daha önce sızdırılan görsellere ve özelliklere bakıldığında büyük oranda örtüştüğü görülüyor. Kulaklık, tasarımıyla şaşırtan Galaxy Buds Live’ın şarj kutusuyla aynı şekilde geliyor.

.

Samsung Galaxy Buds Pro Tanıtılmadan Videosu Yayımlandı

.

Samsung Galaxy Buds Pro Tanıtılmadan Karşımıza Çıktı

.

YouTuber Jeff Schick bir diğer adıyla Digital Slang, Galaxy Buds Pro’nun tanıtılmadan kutudan çıkarttığı bir videosuyla dikkat çekiyor. Kutu açılım videosuyla 17 dakika boyunca bizlere kulaklık hakkında ilk izlenimlerini aktarıyor. Kulaklıkların son birkaç aydaki söylentilerle eşleştiğini görebiliyoruz. Kulaklık genel anlamda sızdırıldığı şekilde görünüyor.

.

Samsung Galaxy Buds Pro Tanıtılmadan Videosu Yayımlandı

.

Kablosuz şarj özelliğini destekleyen bu kulaklıklar, şarj kutusu olmadan 5 saatlik bir kullanım sunuyorken şarj kutusu işin içine girince bu süre birden 18 saate kadar çıkıyor. IPX7 sertifikası ile korunan kulaklık, yan taraflarda dokunmatik kontrollere sahip ve aktif gürültü engelleme özelliğini barındırıyor.

.

Kulaklığın aynı zamanda kutu içeriğinde USB-A ve USB-C olmak üzere iki farklı kablo  kurulumu mevcut ve farklı boylarda silikon kulak uçlarıyla birlikte geliyor. Kulaklığın bir diğer önemli özelliği ise çevredeki sesleri algılayabilen ‘şeffaflık modu’na sahip. Videoda gürültü engelleme özelliğinin iyi olduğundan bahsediliyor ancak muadilleriyle kıyaslayınca düşük kaldığı belirtiliyor.

.

.

Aynı kanal Samsung Galaxy Buds Pro ve Samsung Galaxy Buds Plus kıyaslaması yaptığı bir video daha paylaştı. İki farklı videoda farklı detaylarla ortaya çıkan kulaklığın iki hafta içinde piyasaya çıkması bekleniyor.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

.

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: