«
SAMSUNG

2021 yılının en merak edilen amiral gemilerinden Samsung Galaxy S21 5G, önümüzdeki hafta içinde tanıtılacak. Daha önce birçok sızıntılar duyuran Evan Blass, telefon için hazırlanan internet sayfalarından yola çıkarak, Galaxy S21’in 11 farklı renk seçeneği ile satışa sunulacağını aktardı.

.

Samsung Galaxy S21 5G Serisinin Renkleri Belirlendi!

.

Samsung Galaxy S21 5G Ailesi, 11 Farklı Renk ile Geliyor

.

Samsung Galaxy S21 5G telefonunun hangi renk seçenekleri ile geleceği belli olmuşa benziyor. Özellikle Android cihazlara yönelik yaptığı isabetli sızıntılarla bilinen Evan Blass, model, renk ve kapasite kombinasyonlarını hesaba katarak Galaxy S21 serisi varyantı için 900’den fazla URL oluşturduğunu keşfetti.

.

Buna göre 14 Ocak‘ta düzenlenecek etkinlikte tanıtılacak olan Samsung Galaxy S21 5G, tamamı Phantom adı altında Siyah, Kahverengi, Altın, Gri, Lacivert, Pembe, Kırmızı, Gümüş, Titanyum, Menekşe ve Beyaz olmak üzere tam 11 farklı renk seçeneğine sahip olacak. Blass, söylenen renklerin hepsini tanıtımda görmeyecek olsak bile, bu yılın sonuna kadar kademeli olarak tüm renk varyantlarının satışa sunulabileceğini söyledi.

.

Samsung Galaxy S21 5G Serisinin Renkleri Belirlendi!

.

Hindistan ve Avrupa pazarındaki Galaxy S21’ler, gücünü Exynos 2100 işlemciden alacak. ABD pazarında satışa sunulacak olan modeller ise Qualcomm Snapdragon 888 ile donatılacak. Kutusundan Android 11 işletim sistemi ile çıkacak olan telefon; AMOLED ekran, USB-C bağlantısı ve 3.5 mm kulaklık girişi gibi teknik özelliklere sahip olacak.

.

S21 5G, S21 Plus 5G ve S21 Ultra 5G olmak üzere üç farklı versiyon ile satışa sunulması beklenen cihaz, giriş ve Plus modelinde 12MP + 12MP + 64MP, Ultra modelinde ise 108MP + 12MP + 10MP olmak üzere üçlü kamera kurulumu ile gelecek.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

.

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *