Samsung Galaxy S21 Aslında Bir MicroSD Yuvasına Sahip Olmayabilir. | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Samsung Galaxy S21 Aslında Bir MicroSD Yuvasına Sahip Olmayabilir.

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Samsung Galaxy S21 Aslında Bir MicroSD Yuvasına Sahip Olmayabilir.

Samsung’un yakında çıkacak olan ileri teknoloji akıllı telefon serisiyle bağlantılı sızıntı dizisinin devamında, görünen başka bir dezavantaj detayı sızdırıldı. Hemen hemen tüm önemli detaylar, 14 Ocak 2021’de Galaxy S21 modellerinin resmi olarak tanıtılmasından çok önce ortaya çıktı .

Beklendiği gibi, akıllı telefon önceki modellerden tüm cephelerde çeşitli iyileştirmelerle gelmelidir. Bununla birlikte, yakın zamanda meydana gelen bir sızıntı, bir MicroSD yuvasının dahil edilmesiyle birlikte gelen depolama genişletme kapasitesinin olmaması nedeniyle Samsung’un bazı açılardan gerilemiş olabileceğini gösterebilir.

Samsung Galaxy S21 Aslında Bir MicroSD Yuvasına Sahip Olmayabilir.

Her üç Galaxy S21 modeli de bu microSD genişletme özelliğinden yoksun olabilir, ancak bazı uzmanlar bir microSD yuvasının yokluğunun cihazlarda daha büyük dahili depolamaya sahip olmanın üstesinden gelebileceği görüşünde olabilir.

Önceki sızıntılar, Galaxy S21 serisinin microSD yuvası olmadan gelebileceğini ima etmişti ve bugün, endüstri otoritesi Roland Quandt, Galaxy S21 teknik özellikleri sayfasında bir hafıza kartı okuyucunun bulunmadığını söylediğinde hikayeyi onaylıyor gibi görünüyor. Samsung’un, amiral gemisi modellerinin benzersizliğini artırmak ve rakipler arasında öne çıkmak için bir pazar stratejisi olarak Galaxy S21 serisine genişletilebilir depolamayı kaldırmaya karar verdiği tahmin ediliyor.

Samsung daha önce bu tür eylemleri gerçekleştirdi. 2015 premium modellerinin hiçbirinde MicroSD yuvası yoktu, 2019 ve 2020’deki bazı modellerde de microSD yuvası yoktu. Satışlar geçen yıl dışında, açıkça koronavirüs salgını nedeniyle yukarı yönlü bir yörüngede devam ettiğinden, bu hamlelerin şirketin kar hanesini önemli ölçüde etkilemediği görülüyor. Müşteriler bu sefer kutuda bir şarj cihazı beklememeli .

Bununla birlikte, Samsung henüz hikayeleri çürütmediği veya doğrulamadığı için bunların spekülasyon olarak kaldığını hatırlatmakta fayda var. Bununla birlikte, S21 serisinin yayınlanmasının arifesinde en azından bazı hikayelerde bazı maddeler olabilir. Parmaklarımızı çapraz tutuyoruz ve iki hafta içinde nefesimizi keserek resmi lansmanı bekliyoruz.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: