«
SMARTTAG

Unpacked 2021 etkinliğinde Samsung Galaxy S21 ailesi dışında yeni nesil aksesuarlar da tanıtıldı. Özellikleri ile dikkat çeken Samsung SmartTag, pil süresi konusunda beklentileri fazlasıyla karşılıyor.

.

Samsung SmartTag Tanıtıldı!

.

Samsung SmartTag Özellikleri

.

Galaxy S21 ailesi dikkat çekici olsa da Galaxy Buds Pro ve SmartTag aksesuarları da en az S21 ailesi kadar ilgi çekici özelliklere sahip. Bluetooth Düşük Enerji (BLE) teknolojisi sayesinde uzun pil ömrü sunan cihaz, birçok farklı senaryoda kullanılabiliyor.

.

Pil ile çalışan ve Bluetooth teknolojisini kullanan izleme cihazı olan SmartTag, hızlı bir şekilde kaybolan aksesuarlarınızın konumunu tespit etmenizi sağlıyor. Dayanıklı plastik gövdeye sahip olan cihaz, herhangi bir yere asılabilmesi için köşesinde bulunan zincir deliğine sahip.

.

.

SmartTag’inizi SmartThings Find uygulamasıyla eşleştirdikten sonra telefonunuz üzerinden cihazın konumunu görebilir ve ses çıkarmasını sağlayabilirsiniz. Cihazlar arasında gerçekleşen iletişim şifrelendiği için herhangi bir veri sızıntısı mümkün olmayacaktır.

.

Samsung SmartTag Tanıtıldı!

.

SmartTag cihazınızı 2 farklı şekilde kullanabilirsiniz. Cihaz üzerinde yer alan düğmeye iki kez bastığınızda telefonunuzu alarm konumuna geçirerek yerini bulabilirsiniz. Bu sayede telefonunuzu bulmak için başkalarından aramasını istemenize gerek kalmayacak.

.

SmartTag cihazınızın düğmeye bir kez basıldığında hangi işlemi yapacağını belirleyebilir, istediğiniz komutu cihazınızda çalıştırabilirsiniz.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

.

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *