Apple’dan Sonra Samsung Telefon Kutularında Eksik Geliyor! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Apple’dan Sonra Samsung Telefon Kutularında Eksik Geliyor!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Samsung

Geçtiğimiz ayın son günlerinde, iPhone 12 kutu içeriği hakkında tüketicileri üzen bir iddia öne sürülmüştü. Bu iddia, iPhone 12 kutusundan şarj cihazı çıkmayacağı yönündeydi. Şimdi ise buna benzer bir adımın Samsung tarafından atılacağı iddiaları var. Firmanın kutu içeriği şarj cihazı olmadan  tüketicilerin karşısına çıkabilir.

.

Gelecek Yıl Samsung Kutu İçeriği Şarj Aleti İçermeyebilir!

.

Samsung, akıllı telefon pazarında uzun bir süredir en büyük paya sahip markaydı. Bu unvanı son iki ayda Huawei‘ye kaptırsa da şirketin pazardaki etkinliği yadsınamaz derecede. Her yıl yüz milyonlarca akıllı telefon satan firmanın, telefon kutu içeriği hakkında atacağı bu adımın arkasında maliyet yatıyor.

.

Samsung

.

Samsung kutu içeriği şarj cihazı içermemesi, telefonların fiyatlarında bir düşüş sağlamak amacıyla planlanıyor. Şirket, bu adımdan sonra özellikle başlangıç seviyesindeki akıllı telefonları daha rekabetçi fiyatlarla tüketiciye sunabilir. Ancak firma, şarj cihazlarını ayrı olarak satmaya devam edecek ve bu cihazların fiyatları da bu durumun kullanıcıların lehine mi yoksa aleyhine mi olduğunu belli edecektir.

.

Diğer yandan bu gelişmenin, telefonlardaki kar oranını artırmak için planlandığı da iddialar arasında yer alıyor. Ancak bu konuda bir karar verebilmek için öncelikle kutusunda şarj cihazı olmadan satılan akıllı telefonların fiyatlarının belli olması gerekir.

.

Samsung

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: